​איך בוחרים שלט לעסק?

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

מדי שנה מוקמים עשרות בנייני משרדים חדשים על מנת לאכלס חברות גדולות ומובילות, ולאפשר גם לעסקים קטנים לפתוח משרד במיקום אטרקטיבי, ובמבנה המציע שטחים ציבוריים נרחבים, תשתיות חדשניות ומתקדמות ושירותים נוספים לשוכרים. בבנייני המשרדים החדשים יש לרוב לובי מפואר, מעליות מהירות, בחלק מהמבנים יש גם קומת מסחר, והיזמים חייבים לתכנן גם חניון תת קרקעי על מנת לאפשר לשוכרים לחנות בקלות ובנוחות. כדי להקל על השוכרים והלקוחות המגיעים למשרדים שלהם חשוב גם לתכנן מראש ולפרטי פרטים את נושא שילוט הפנים והחוץ.

שילוט לחניון

ברוב בנייני המשרדים החדשים יש חניה תת קרקעית, ולרוב יש גם חניון צמוד. כדי לסייע לעובדים ובעיקר לקהל הלקוחות של העסקים הממוקמים בבניין חשוב לתכנן שלטי הכוונה עמידים ונוחים לקריאה. מומלץ לבחור שלטי אלומיניום בגלל עמידות החומר לאורך שנים ארוכות, במידה וצופים תחלופה של השוכרים כדאי להתקין שלט מחולק כך שאפשר להחליף בקלות את שם השוכר במידה ועסק מסוים עוזב את הבניין ואחר שוכר את המשרד הפנוי.

שילוט ללובי

יש מגוון גדול של שלטים לבניין, ביניהם גם שלטי הכוונה המותקנים בלובי, לרוב במיקום מרכזי כמו בכניסה לבניין וליד המעליות. שלטים אלה נועדו לסייע לקהל הלקוחות המבקר במקום למצוא בקלות ובנוחות את המשרד אותו הם מחפשים, כמו כן יש להתקין שלטי אזהרה ושלטים המסייעים לכל השוהים במקום למצוא את השירותים, יציאת חירום וכדומה. יש מגוון עיצובים ורעיונות לשלטי הכוונה ללובי, ביניהם שלטי זכוכית המציעים מראה יוקרתי וייחודי.

שילוט מואר לבניין

שוכרים מעוניינים למתג את העסק שלהם, כך גם החברה המנהלת את בניין המשרדים. לכן, כמעט בכל בניין משרדים ניתן לראות שלטים מוארים המותקנים על גג המבנה ובחזיתו. שילוט מואר לבניין מסייע ללקוחות לנווט את דרכם מרחוק למקום, כמו כן הוא מחזק את המותגים השונים ששוכרים שטח בבניין. יש מגוון פתרונות של שלטים לבניין, ביניהם קופסאות תאורה בעיצוב מרהיב, אותיות חתוכות עם תאורה פנימית, שלטי פח עם תאורה חיצונית, שלטי ניאון בשלל עיצובים, שלטי לדים דיגיטליים המאפשרים לפרסם עליהם ועוד.

לקריאה נוספת בנושא: שלטים מוארים, כנסו לכאן

שלטים לדלתות המשרדים

כאשר לקוח מגיע לבניין משרדים עליו למצוא בקלות את המשרד אליו הוא מעוניין להגיע. מעבר לשלטים בלובי ובחניון חשוב להתקין שלטי הכוונה גם ביציאה מהמעלית, במיוחד בבנייני משרדים גדולים בהם יש שוכרים רבים בכל קומה. על דלתות המשרד או לצד הדלת של כל משרד ניתן להתקין שלטים יוקרתיים מאלומיניום, זכוכית ומחומרי גלם נוספים. כמו כן, ניתן לשקול פתרונות כמו מדבקות ויניל המודבקות על דלתות הזכוכית.

לסיכום, יש מגוון סוגי שלטים לבניין משרדים, כדי לבחור בפתרונות מתקדמים ואיכותיים חשוב לפנות לחברה מקצועית המציעה תחת קורת גג אחת שלטים איכותיים בעיצוב מרהיב ובאיכות גבוהה, ייצור והתקנות.

אולי יעניין אותך גם?

שלטי ענק
שלטי חוצות
שלטי ענק
דילוג לתוכן