שלטים מעוצבים ועבודות מיוחדות

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

שלטים מעוצבים
ועבודות מיוחדות

גבע ניהול וביצוע פרויקטים בשילוט נחשבת לחברה המובילה בארץ לתכנון וייצור שלטים מעוצבים לכל מטרה, בהתאמה מלאה לצרכי ולדרישות הלקוח. לחברה ניסיון עשיר בתחום השילוט, מאחוריה פרויקטים רבים בכל הארץ לכל סוגי הלקוחות – מוסדיים, עסקיים, שלטים משרדיים ופרטיים. החברה מציעה מחלקת עיצוב עם צוות מקצועי, מנוסה ויצירתי המסייע לכל לקוח לבחור את העיצוב העונה על צרכיו הייחודיים, תוך התחשבות במגבלות תקציב, רישוי ותנאי השטח או מאפייני המבנה.

geva

שלטים מעוצבים לעסקים בטכנולוגיות ייצור מתקדמות וחדשניות

החברה משקיעה משאבים רבים ברכישת מכונות חדשניות ועתירות טכנולוגיה לייצור שלטים. כמו כן, החברה מחויבת לכל כללי הבטיחות ולתקנים המחייבים לייצור שלטי פנים וחוץ, לכן היא מייעצת ומסייעת ללקוחותיה לקבל החלטה נכונה ומשתלמת הן מבחינת עלות ועמידות והן מבחינת עיצוב.
כחברה מובילה בתחומי תכנון וייצור שלטים לעסקים, מציעה גבע מגוון פתרונות יצירתיים ללקוחותיה, כל לקוח יכול להזמין שלטי ניאון לעסקים, שלט מעוצב קטן או גדול, מחומרי גלם שונים או משילוב ביניהם, עם אפשרות לשילוט מואר חיצוני או פנימי.

בין השאר, החברה מציעה שלטים מעוצבים מברזל עמיד עם לוחות HPL בהדפסה, שלטים חתוכים בצורת אותיות וסמלים המציעים עיצוב מרהיב ומקורי לחיזוק המותג ולשיפור חזית העסק, שלטים בעיצוב מקורי לצרכי הכוונה במרכזי מבקרים, שמורות טבע, בנייני מגורים, שילוט לבתי קפה ומסעדות, משרדים ומרכזי קניות הומי אדם, שלטי חוץ מוארים בעיצוב קוביות או צורות אחרות אותם ניתן לתלות מהתקרה, שלטי הוקרה והנצחה בעיצוב אלגנטי ויוקרתי, שלטים בטכנולוגיית חיתוך בלייזר ועוד.

שלטים מעוצבים
לכל סוגי הלקוחות

החברה מספקת מענה מתקדם ופתרון מושלם לצרכי השילוט של כל לקוח ולקוח. צוות החברה מונה בעלי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ, ביניהם גם מעצבים מוכשרים המסייעים ללקוח לבחור עיצוב שובה לב ומקורי. ראוי לציין כי שלט מעוצב תורם לנראות גבוהה של העסק או המבנה, מסייע לקהל הלקוחות לנווט את דרכו בנוחות וביעילות, משפר את חזית המבנה או את עיצוב הפנים בבניין או בעסק, ומסייע לחיזוק המותג בקרב הלקוחות.
החברה מחויבת לאיכות גבוהה של שלטים, בוחרת בקפידה את חומרי הגלם ומחויבת לגימור ברמה הגבוהה ביותר, כל זאת ועוד על מנת להבטיח עיצוב מרהיב ועמידות גבוהה לאורך זמן, גם לשלטים המותקנים בחוץ. כדאי לדעת כי החברה מציעה ללקוחותיה מגוון אפשרויות לתכנון וייצור שלטים קטנים או גדולים, מוארים או ללא תאורה, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ולעיצוב המועדף עליו. ניתן להתרשם בגלריית התמונות באתר משלל פרויקטים שהחברה ביצעה עד כה ללקוחות שונים ברחבי הארץ.
שלטים מעוצבים המיוצרים על ידי חברת גבע ניהול וביצוע פרויקטים בשילוט מבטיחים לכם שלט עמיד בעיצוב מקורי וייחודי, במחיר משתלם ואטרקטיבי. החברה מייצרת את השלט ומתקינה אותו בבית הלקוח, לפי דרישה.
לשאלות נוספות, לפגישת ייעוץ ולהצעת מחיר הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון או להשאיר פרטים בטופס יצירת קשר באתר.

geva

אולי יעניין אותך גם

תכנון שלטי חוצות ושלטי ענק, בחירת חומרי הגלם, ייצור השלטים, התקנתם והצבתם במקום

תכנון, ייצור והתקנת שלטי פנים באיכות גבוהה, ממגוון חומרי גלם ובשלל עיצובים מרהיבים

תכנון, ייצור והתקנה של שלטי ניאון לעסקים בשלל עיצובים מרהיבים ומקוריים ובשלל גדלים

פתרונות חדשניים ומתקדמים למשרדים הזקוקים לשילוט חוץ ופנים, עם או ללא תאורה

תכנון, ייצור והתקנת שלטים לעסקים המיועדים להכוונה

דילוג לתוכן