שלטי בטיחות

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

שלטי בטיחות

חברת גבע ניהול וביצוע פרויקטים בשילוט מתמחה בין השאר גם בשלטי כיבוי אש, אזהרה ובטיחות, בהתאם לתקנים המחייבים. צוות החברה מתכנן ומעצב את השלטים, בהתאם לצרכי הלקוח ודרישותיו הספציפיות, ובהתאמה לתנאי השטח, מיקום השלט, מטרתו ועל פי תקנות הבטיחות המחייבות. חשוב להדגיש כי שלטי בטיחות מיועדים לשימושים מגוונים כמו הכוונה, אזהרה בפני סכנות שונות, מניעה, רענון כללי בטיחות בעבודה ועוד.

geva

שלטי בטיחות באיכות וביצוע בסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף

את השלטים ניתן לראות במקומות רבים כמו מבני מסחר ותעשייה, בנייני מגורים ומשרדים, מוסדות ציבור, חניונים, בתי חולים, שדות תעופה, תחנות רכבת, עסקים, חנויות וכיוצא בזה. השלטים ואביזרי הבטיחות מיוצרים מחומרי גלם שונים ואיכותיים בלבד, בהתאם לצרכי הלקוח ומאפייני המקום, ניתן לייצר את השלטים בכל גודל ובשיטות מתקדמות שונות, לרבות שלטים מודפסים על זכוכית, פרספקס וסוגי מתכת שונים (אלומיניום, פח וכו'), מדבקות ויניל, פי.וי.סי וכדומה. כמו כן, החברה מתכננת ומייצרת שלטים מחזירי אור או פולטי אור.

צוות החברה מייעץ לכל לקוח, על מנת לבחור שלטים באיכות גבוהה ובהתאמה להנחיות פיקוד העורף, שירותי הכבאות וכיוצא בזה. החברה משווקת את השלטים לכל סוגי הלקוחות ובכל הארץ, תוך התחייבות לזמני אספקה קצרים ולמחירים תחרותיים.

מחויבים לשלום הציבור

החברה מתכננת ומייצרת שלטי ואביזרי אזהרה ובטיחות בהתאמה מושלמת למיקום ולסוג השימוש בשלטים, בין השאר החברה משווקת את השלטים הבאים:

  • שילוט כיבוי אש
  • שילוט הכוונה ואזהרה
  • שילוט לבריכות שחייה
  • שילוט פולט אור למערכות כיבוי אש ולדלתות אש
  • שלטי אסור לעשן, אין להדליק אש וכד'
  • שילוט פולט אור להכוונה ומילוט
  • תמרורים ומחזירי אור

 

כמו כן, החברה משווקת מגוון רחב של אביזרי בטיחות וציוד כיבוי אש כגון ארון כיבוי אש, גלגלון עם זרנוק, מטפים, אפודים זוהרים, מגפון, סרטים נדבקים פולטי אור, מעמדי פלסטיק מתקפלים לאזהרה בפני החלקה, תאורת חרום עם נורות לד, מחסומים, ועוד שלל אביזרי בטיחות נוספים.

החברה שמה דגש רב על נושא הבטיחות ומחויבת לדאגה כנה לשלום הציבור. לכן, כל לקוח זוכה לייעוץ מקצועי, על מנת להתאים עבורו את השלטים ואביזרי הבטיחות האיכותיים, העמידים והאמינים ביותר, במחירים משתלמים ותחרותיים.

geva
geva

פתרונות מתקדמים לכל הלקוחות

חברת גבע ניהול וביצוע פרויקטים בשילוט לעסקים מציעה ניסיון עשיר וידע רב בתחום האביזרים ושלטי הבטיחות והאזהרה. החברה מציעה מעטפת שירותים רחבה ללקוחותיה ומבצעת גם התקנות בבית הלקוח. בנוסף, החברה מציעה פתרונות חדשניים המותאמים לתקנות הבטיחות המחייבות, בין השאר תמרורים ושלטי איסור ואזהרה למפעלים, בתי מלון, מתחמי נופש ופנאי, מרכזי קניות, מוסדות ציבור, חנויות וכדומה. את השלטים ניתן לייצר ממגוון חומרי גלם ובשיטות מתקדמות שונות, ניתן להוריד מהאתר קטלוג שילוט בטיחות וקטלוג אביזרים וציוד בטיחות בדרכים, כיבוי אש, מיגון, מרחבים מוגנים, נגישות, הכוונה ועוד. למידע נוסף ולהזמנות התקשרו עכשיו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

אולי יעניין אותך גם

תכנון שלטי חוצות ושלטי ענק, בחירת חומרי הגלם, ייצור השלטים, התקנתם והצבתם במקום

תכנון, ייצור והתקנת שלטי פנים באיכות גבוהה, ממגוון חומרי גלם ובשלל עיצובים מרהיבים

תכנון, ייצור והתקנה של שלטי ניאון לעסקים בשלל עיצובים מרהיבים ומקוריים ובשלל גדלים

פתרונות חדשניים ומתקדמים למשרדים הזקוקים לשילוט חוץ ופנים, עם או ללא תאורה

שלטי פנים וחוץ מזכוכית בעיצוב מרהיב ובאיכות גבוהה, המתוכננים בהתאמה מושלמת לצרכי ולמאפייני הלקוח

תכנון, ייצור והתקנת שלטים לעסקים המיועדים להכוונה

דילוג לתוכן