מאמרים

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

הקשר בין שילוט נכון בעסק והגדלת המכירות

בבתי עסק רבים, החל ממשרדים שונים ועד חנויות, ישנו שימוש נרחב בשלטים. במחשבה ראשונה ניתן לחשוב כי תפקיד השלטים מסתכם בסיוע ללקוחות בחנות או המבקרים במשרד. כיום, השלטים מגלמים גם תפקיד עיצובי לכל דבר, שתפקידו למשוך את העין ולהעניק מימדים של אסתטיקה וחן.

הימים בהם השילוט היה אחיד ופשוט בכל בתי העסק אינם עוד, וכעת פרוסה לפניכם מניפה עשירה של סוגי שלטים. בחירה נכונה של שלטים על פי איפיון העסק שלכם, שיבוצם במקומות אסטרטגיים ושמירה על קו אחיד ונקי – תאיר את העסק שלכם ותיצור נראות ויזואלית מרשימה.

התפקיד של השלטים ברחבי העסק

שלטי פנים ברחבי העסק, מתפקדים כמעט כמו מפה. בכל יום מחדש פוקדים את בית העסק שלכם לקוחות חדשים, קולגות ואנשים המתעניינים במוצרים או בשירות שלכם. אחת הדרכים להעניק להם תחושה של נינוחות, היא לאפשר להם להתמצא בקלות ברחבי העסק שלכם. לצד החנויות הקטנות, ישנם גם משרדים גדולים המחולקים למחלקות, קומות ואיזורים.

באמצעות שילוט פנים, תוכלו לאפשר תנועה קלה וגישה נוחה לכל הדורשים. שילוט שכזה יכול להיות שלט כניסה לחדר של בעלי תפקידים, שלט על דלפק הכניסה, שלט המוצב על דלת המשרד שלכם או שלט גדול המשמש כמדריך ניווט, בעת שעליו רשומים שמות החדרים ומספרם.

משדרגים את חוויית הקנייה של הלקוחות

לא משנה אם מדובר במשרד בו אתם מעניקים את השירות, או חנות עם נציגים פרונטליים המוכרים מוצרים מסויימים – בעת שתעניקו חוויית שירות וקנייה טובה ללקוחות, הרי שתצליחו לשמר אותם ולגרום להם לחזור. העין נמשכת לאסתטיקה וצבע, כך שבאמצעות שיבוץ נכון של שלטי פנים ברחבי העסק שלכם, אתם מייצרים את האווירה הנכונה שתמנף את העסק שלכם לגבהים חדשים.

את השלטים תוכלו לבחור במגוון צבעים ובסוגים שונים, ובאמצעותם לעצב ולסגנן את בית העסק שלכם על פי בחירתכם. השלטים כבר אינם בעלי מימד פונקציונאלי בלבד, אלא הם מכתיבים את הטון העיצובי בעסק שלכם.

אילו סוגי שלטים קיימים?

כאשר מדובר על שלטי הפנים, מדובר על עולם שלם של שלטים העומד לרשותכם. השלטים המעוצבים, עתידים להפוך את העסק שלכם לכזה הפועם בקצב אחד עם המודרנה. נראות העסק שלכם תשפיע על האינטראקציות המכירתיות שלכם, ועל כן חשוב להשקיע מחשבה רבה בבחירתם.

תוכלו לשבץ שלטים עם אותיות תלת מימד, לייצר שלטים מוארים שימשכו את העין, שלטים בעלי נראות קלאסית מזכוכית וגם שלטים פשוטים עם חריטה. כל אחד מהשלטים יעניק לכם מימד כפול: גם פונקציונאלי וגם עיצובי. לצד השלטים הסטנדרטים, הרי שתוכלו לייצר גם שילוט קצת שונה ופחות שיגרתי, אך כזה שעושה את העבודה ונחשב אטרקטיבי במיוחד: שילוט באמצעות מדבקות קיר גדולות. מדובר על שילוט לכל דבר, המגיע בפורמט קצת שונה, אך עם אפקט מאד גדול.

אולי יעניין אותך גם?

דילוג לתוכן