שילוט לעסקים

השירותים שלנו

גבע ניהול וביצוע פרויקטים בשילוט מציעים ללקוחות יותר משלטים – אנו מציעים פתרון כולל, ליווי וסיוע ללקוחות עם כל צעד, משלב הרעיון ועד להשלמתו.
כמומחי שילוט אנו מבינים את הפרטים, אשר דרושים להצלחת הפרויקט ומציעים פתרון מקיף לכל המיתוג והשילוט של צרכי החברה, בכל רחבי הארץ בלוח זמנים ובמסגרת תקציב. שלטים מסוימים דורשים תכנון והתקנה פשוטים, בעוד אחרים דורשים היתרים, התקנה מורכבת, קריאת שרטוטים טכניים מורכבים פיקוח ותחזוקה.

שירותי הבית כוללים:

  • בניית אסטרטגיה
  • הכנת אומדן
  • מכרזים וכתב כמויות
  • תכנון ובניית חוברת מפרטים
  • ניהול הביצוע
  • אישורים ומסירה סופית
  • בניית אב טיפוס
  • ייצור
  • ניהול פרוייקטים
  • תחזוקה
geva
geva

החברה מציעה מגוון סוגים של שילוט לעסקים:

geva

אותיות תלת מימד

שלט שבנוי מאותיות תלת ממד לוגו תלת ממדי או כל עיצוב אחר תלת ממדי המיוצר בטכנולוגיות מודרניות כמו חיתוך בלייזר או במכונות עיבוד שבבי. ניתן לבחור גם בעיצוב הכולל תאורה פנימית, כדי להגדיל את הנראות שלו. מתאים כשילוט לבתי קפה, מסעדות, חנויות, מוסדות לימוד ועוד

שלטים מוארים

שלטים בעלי תאורה חסכונית (כמו תאורת לד), שמבטיחים נראות גבוהה של השלט בכול שעות היממה.

שלטי הכוונה

שלטים אלה מספקים מידע לגבי המסלול שבו צריך ללכת כדי להגיע ליעד מסוים. שלטי הכוונה ממוקמים גם בפנים וגם בחוץ, תלוי בצרכים שלכם.

שלטי זכוכית

מאפשרים לעסק להציג תדמית נקייה, יוקרתית, מעודנת ומודרנית. ניתן לייצר את הזכוכית במספר רב של צבעים, גימורים, צורות ואפקטים.

שילוט פנים

שלטים אלה הם חלק מהמיתוג העסקי שלכם. בין אם אתם זקוקים לשלטי הכוונה למבקרים, או להצגת הלוגו או המותג כדי להעניק רושם ראשוני דרמטי, שלטי פנים מותאמים אישית מספקים פתרון רב-תכליתי לכול צורך.

שלטים בחריטה

ההדפסה הדיגיטלית מציעה דרך קלה ויעילה לשילובם של אפקטים חרוטים בהתאמה אישית, ומבטיחה שילוט ייחודי ומרשים ביותר. בנוסף, שלטים אלה ניתן לייצר ממגוון רחב של מתכות.

שלטי בטיחות

שלטים אלה נועדו לשמור על בטיחות הציבור ולהבטיח שהעובדים והמבקרים בסביבה הספציפית, יהיו מודעים היטב ומראש לכל הסכנות האפשריות.

הדפסות דיגיטליות, טפטים ומדבקות קיר

טפטים בהתאמה אישית משמשים לקישוט קיר המיוצר בהתאמה אישית. טפט עשוי להיות צבע מסוים, דפוס חוזר וציור קיר, או מדבקות קיר קטנות יותר מותאמות אישית המציעות גם יצירת גבולות.

שלטים לבניינים

שילוט זה מאופיין בנראות גבוהה, שיכול לשמש להעברת מידע באמצעות טקסט או סמלים. ניתן לסווג את השימוש בשלטים אלה כשלטים לזיהוי המותג, שלטי בטיחות או שלטי הכוונה.

שלטי ניאון

שלטי ניאון מוארים בהתאמה אישית, מציעים שלטים מעוצבים, מרהיבים ביופיים ובמקוריות שלהם, ומותאמים אישית לכול צורך.

ניהול פרויקטים בשילוט

תהליכי עבודה

1.

בניית אסטרטגיה
יעוץ כללי, בניית קונספט, תכנון בסיסי וראשוני, במידת הצורך בחירת צוותי עזר, אדריכלים, מהנדסים, גרפיקאים ועוד'…

2.

מכרזים וכתב כמויות
באפשרותנו גם לבצע את הפרויקט בשיטת turnkey production, אך גם להכינו למכרז ולצורך כך איתור ספקים מתאימים העונים על הדרישות, ניהול תהליכי מכרז, כתב כמויות, בחירת קבלן זוכה.

3.

ניהול הביצוע
הכולל תיאום בין הגורמים השונים, אנשי גמר, קבלנים, תשתיות תקשורת וחשמל, ייעול העבודה וחפיפה בין הגורמים השונים, תוך פיקוח על איכות העבודה, יציאה לביצוע, ייצור והתקנות עד להשלמת הפרויקט ומסירה סופית ליזם.

4.

הכנת אומדן
בדיקה ותכנון אומדן הכולל, תכנון, ייצור והתקנה, עליות ציוד עזר להתקנה, מנופים וציוד אחר לעבודה בגובה, להרמה וחפירה.

5.

תכנון ובניית חוברת מפרטים
עיצוב מערך השילוט בהתאם לשפה השיווקית המתאימה, תוך התחשבות במגבלות מקום, רישוי, שימור, תנאי השטח, מפרטים ותקציב. בשלב זה אנו פועלים יחד עם היזם וע"פ חזונו, מגדירים קהל יעד ויעוד השילוט.

6.

אישורים ומסירה סופית
הכוללים גמר חשבון, בדיקת השלטים, בדיקת תקינותם, בקרת איכות וטיב, בדיקה עמידה במפרטים, ליקוט אישורים מתאימים, רישוי, מהנדסים ויועצים, ומסירה ללקוח/יזם.