שלטי הכוונה

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

שלטי הכוונה

גבע ניהול וביצוע פרויקטים בשילוט מספקת פתרונות מקיפים וכוללים לכל לקוחותיה הזקוקים לשילוט פנים וחוץ, בין השאר החברה מתמחה בתכנון וייצור שלטים לעסקים המיועדים להכוונה. לחברה כל הציוד, הניסיון והידע הנדרשים לתכנון וייצור שלטים, כחברה מובילה בתחומה היא מציעה גם שלטי הכוונה לבנייני מגורים ומשרדים, למבני מסחר ותעשייה, למוסדות, לארגונים בכל סדר גודל, למשרדים, לחניונים ועבור רשויות מקומיות.

שלטי הכוונה מודולריים

שילוט פנים וחוץ לצרכי הכוונה נועד לסייע לציבור הלקוחות והנהגים לנווט את דרכם במהירות, בבטחה ובנוחות. את השלטים ניתן לייצר מחומרי גלם שונים כגון פי.וי.סי, זכוכית, פרספקס, אלומיניום, נירוסטה, עץ וחומרי גלם נוספים. יש מגוון טכניקות ושיטות ייצור לכן צוות החברה מייעץ ללקוח ומסייע לו לקבל החלטה נכונה ומשתלמת כלכלית.

שילוט פנים לצרכי הכוונה

כיום, בכל בניין משרדים או מגורים, במשרדים ובמבני מסחר ותעשייה, כמו גם במבנים ציבוריים, ניתן למצוא שילוט פנים מודולרי להכוונת הציבור. השלטים מסייעים לקהל הרחב לאתר בקלות את הקומה, המעלית, השירותים או המשרד אליו הם מעוניינים להגיע, כמו כן השילוט מאפשר לקהל הלקוחות והעובדים בבניין לנווט את דרכם בחניון החיצוני או התת קרקעי, ולמצוא את הכניסה לבניין בקלות.

בין השאר, החברה מתכננת ומייצרת שילוט פנים למשרד, השילוט המודולרי מאפשר למקבלי השירות וקהל הלקוחות למצוא את דלפק הקבלה, את המשרדים השונים בקומפלקס ולמצוא את דרכם בנוחות גם בדרך החוצה. ראוי לציין כי השלטים חייבים להיות מותאמים למאפייני המבנה, אופי העבודה במשרד, צרכי מיתוג ולמאפייני קהל הלקוחות. ניתן לייצר שלטים עם אור פולט ושלטים ייעודיים לבעלי לקויות ומוגבלויות שונות כמו עיוורים וכדומה.

כמו כן, החברה מתמחה בתכנון וייצור שילוט לבתי ספר, שלטים אלה נועדו לשמור על הסדר והביטחון, ולסייע לתלמידים, לצוות ולהורים למצוא בקלות את הכיתות, הספרייה, המקלטים, חדר המזכירות, חדר המורים, חדרי נוחיות וכדומה.

שלטי הכוונה בעיצוב מותאם אישית לצרכי ומאפייני הלקוח

תכנון שלטים מודולריים להכוונה מחייב ניסיון עשיר ואפיון מדויק של צרכי הלקוח. כמו כן, יש לתכנן מראש את מיקום השלטים בחוץ או בתוך המבנה כדי לקבוע היכן להתקין אותם ומאיזה חומרי גלם לייצר את השלטים. חשוב להדגיש כי שלטים המיועדים להכוונת הקהל בחניונים, בפארקים, במרכזי מבקרים, בשמורות טבע ובמקומות החשופים לפגעי מזג האוויר מחייבים בחירת חומרי גלם עמידים במיוחד. לרוב, נהוג לייצר שילוט להכוונה המיועד למקומות חשופים מאלומיניום ונירוסטה עם הדפסה דיגיטלית איכותית.

חברת גבע ניהול וביצוע פרויקטים בשילוט מציעה שלטי הכוונה בהתאמה מלאה לדרישות ולצרכי הלקוח, החברה מייצרת שלטים בעיצובים מרהיבים, ומשתמשת רק בחומרי גלם עמידים ובטיחותיים. החברה מייצרת שלטים בשלל צורות, גוונים וגדלים, ומציעה טכניקות ייצור חדשניות המבטיחות שלטים עמידים לאורך זמן ומראה אלגנטי ומרשים. החברה מציעה גם שלטים מוארים עם הדפסה איכותית או שלטים פולטי אור המאפשרים ללקוחות למצוא את דרכם בקלות גם בשעות החשיכה.

למידע נוסף, לשאלות ולהזמנות התקשרו עכשיו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם במהרה.

אולי יעניין אותך גם

תכנון שלטי חוצות ושלטי ענק, בחירת חומרי הגלם, ייצור השלטים, התקנתם והצבתם במקום

תכנון, ייצור והתקנה של שלטי ניאון לעסקים בשלל עיצובים מרהיבים ומקוריים ובשלל גדלים

תכנון, ייצור והתקנת שלטי פנים באיכות גבוהה, ממגוון חומרי גלם ובשלל עיצובים מרהיבים

פתרונות חדשניים ומתקדמים למשרדים הזקוקים לשילוט חוץ ופנים, עם או ללא תאורה

שלטי פנים וחוץ מזכוכית בעיצוב מרהיב ובאיכות גבוהה, המתוכננים בהתאמה מושלמת לצרכי ולמאפייני הלקוח

תכנון, ייצור והתקנת שלטים עם תאורה פנימית חסכונית בנראות גבוהה גם בשעות הערב והלילה

דילוג לתוכן