מאמרים

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

טפטים ומדבקות מעוצבות לעסקים

כל עסק חייב לפרסם ולמתג את עצמו על מנת להצליח במציאות הכלכלית המורכבת של היום. אחד האמצעים היעילים והאפקטיביים ביותר למיתוג העסק הוא באמצעות שילוט פנים וחוץ. יש מגוון אמצעי שילוט המתאימים לכל סוגי העסקים, קטנים וגדולים כאחד. עם זאת, פתרונות שילוט לעסקים יש להזמין רק מחברה מוכרת, אמינה ומקצועית המספקת תחת קורת גג אחת פתרונות איכותיים ומושלמים בהתאמה לצורכי העסק ותקציבו.

בין פתרונות השילוט לעסקים ניתן למצוא גם טפטים ומדבקות מעוצבות בהתאמה מלאה לדרישות העסק ולצורכי המיתוג שלו. עבודות דפוס לשילוט העסק מחייבות ציוד מתקדם וחדשני, ניסיון מקצועי והבנה של התחום, באמצעות מדבקות קיר וחלון ניתן למתג את העסק, ליצור אווירה מתאימה, לעצב את המשרד או את אולם התצוגה ואפשר גם לעטוף את רכבי החברה באמצעות מדבקות מיוחדות.

שילוט פנים אפקטיבי לעסק

עסקים רבים משקיעים בעיקר בשילוט חוץ כמו שלט גדול עם או ללא תאורה, אך יש לשים לב גם לנושא שילוט הפנים בבית העסק. חברה מקצועית מציעה מגוון פתרונות חדשניים ואיכותיים עבור שילוט פנים למשרד, לדוגמה טפטים בעיצוב אישי וייחודי בהתאמה לצבעי הלוגו, חזון הארגון ומאפייניו הייחודיים. ניתן לכסות קיר שלם או חלקי במשרד כדי ליצור אווירה מתאימה התורמת גם להצלחת העסק ולגידול במכירות. כמו כן, מדבקות קיר למשרד מיועדות לצורך הכוונת הלקוחות והתמצאותם במקום, לחיזוק המותג, לבידול ממתחרים, לקידום מכירות ולהעברת מסרים שיווקיים.

כיום, כמעט בכל משרד ובית עסק ניתן למצוא שלטים מודפסים, מדבקות וטפטים. הדפסה על שלטים נחשבת ליעילה במיוחד, זהו גם פתרון שילוט זול יחסית בהשוואה לפתרונות אחרים. ניתן להדפיס על שלטים קטנים או גדולים, למשל שלטי זכוכית, מתכת או פלסטיק עם הדפסה של שם העסק, לוגו ופרטים נוספים בהתאם לצורך, שלטי כניסה לחדרים השונים במשרד עם הדפסה של מספר החדר, שמות העובדים, טייטל שלהם וכדומה.

מדבקות לקירות ולחלונות במשרד

מדבקות למשרד הן אמצעי פרסום יעיל וחשוב, מחיר המדבקות אינו גבוה וכך כל עסק יכול לדאוג למיתוג מנצח ולהעברת מסרים שיווקיים ומניעים לפעולה. את המדבקות ניתן להדביק על כל משטח ישר, לדוגמה חלונות, דלתות כניסה ופנים, קירות, ארונות ועוד. את המדבקה מתכננים מראש לפי מידות רצויות ובהתאמה לדרישות הלקוח. חברה מקצועית מציעה מחלקת גרפיקה עם צוות מיומן ומוכשר, כך הלקוח יכול לעצב את המדבקות למשרד וליהנות מפתרון מקיף תחת קורת גג אחת. לחלופין, ניתן לתכנן את העיצוב עם גרפיקאי חיצוני, וחברת השילוט תדאג לייצור השלטים והמדבקות ותתקין אותם בבית העסק.

מדבקות עיטוף לרכבי החברה

במסגרת פתרונות ההדפסה והשילוט לעסק החברה מציעה גם מדבקות עיטוף לרכבי החברה, יש מגוון פתרונות לעיטוף משאיות, טנדרים ורכבים, בשלל עיצובים מרהיבים. מדבקות לעיטוף הרכב נועדו לחזק את המותג, רכבי החברה נעים בכבישים ומשמשים מעין פרסומת נעה המושכת את העין ותורמת לגידול במכירות.

ניתן להדביק מדבקות קטנות עם שם החברה ולוגו, מדבקות על החלון האחורי עם תמונה של מוצר אחד או יותר, איור מעניין, פרטים ליצירת קשר ומידע נוסף. אך גולת הכותרת היא עיטוף מלא של הרכב במדבקות איכותיות ועמידות המיועדות לכך.

מדבקות עיטוף לרכבי העסק הן אמצעי פרסום אפקטיבי, יעיל ומוכח, לכן כדאי לפנות לחברה המתמחה בכך וליהנות מפתרון מותאם אישית ומתוצאה מרשימה המבטיחה תוצאות. זו השקעה משתלמת ופתרון זה מעניק תמורה מלאה למחיר.

אווירה נעימה במשרד

בעבר הלא רחוק היה נהוג לעצב בתים באמצעות טפטים לקירות, בשנים האחרונות הטפטים חזרו לאופנה וכיום ישנם פתרונות מקוריים ומלהיבים לעיצוב משרדים בזול. את הטפטים קל ליישם על קירות המשרד, ניתן לבחור קיר מרכזי ודומיננטי או להדביק טפטים על כל קירות המשרד. הטפטים יוצרים אווירה ייחודית בהתאם לצורכי העסק ומיתוגו, ניתן להעביר מסרים שונים, להציג את מוצרי החברה וכיוצא בזה.

יש טפטים עם דוגמאות וטקסטורות מעניינות אך ניתן להדפיס טפטים בהתאמה אישית לעיצוב הלקוח. זהו פתרון זול ומשתלם המקנה יתרונות רבים לבית העסק, אפשר לשלב בין מדבקות וטפטים כדי להגיע לעיצוב הרצוי ולאווירה המתאימה במשרד. כדאי לדעת כי לא חייבים לכסות קיר שלם בטפט, יש גם מדבקות טפט עמידות ואיכותיות בשלל גדלים ועיצובים לבחירה.

אולי יעניין אותך גם?

דילוג לתוכן