אותיות תלת מימד

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

שלטי תלת
מימד לעסקים

גבע ניהול וביצוע פרויקטים בשילוט מספקת פתרונות מתקדמים באיכות גבוהה לכל צרכי השילוט של לקוחותיה. לחברה לקוחות רבים בפריסה ארצית רחבה הנהנים מייעוץ מקצועי ומהתאמת סוג השלט לצרכים הייחודיים שלהם. בין השאר, החברה מתמחה בתכנון, ייצור והתקנת שלטי אותיות תלת מימד, עם או ללא תאורה פנימית, בטכנולוגיות כמו חיתוך בלייזר או במכונות עיבוד שבבי. השלטים מיוצרים מחומרי גלם איכותיים ועמידים כמו פרספקס, אלומיניום, פי.וי.סי, פליז, נירוסטה ועוד.

כדאי לדעת כי שלטי אותיות בנויות בתלת מימד מבטיחים נראות גבוהה, עיצוב מקורי, חדשני ומרשים, עמידות לאורך זמן, ותמורה מלאה לכסף. השלטים מחזקים ומפארים את שם המותג, משמשים לצרכי הכוונה ובידול ממתחרים, ומאפשרים ללקוחות למצוא את העסק בקלות ובנוחות גם מרחוק.

גלריית עבודות

שלטי אותיות בדידות או מחוברות בתלת מימד

כל עסק חייב לבלוט באזור בו הוא נמצא, לדאוג למיתוג חזק ואפקטיבי, ולסייע ללקוחות קבועים ומזדמנים למצוא בנוחות את החנות או בית העסק. לכן, שלטי אותיות תלת מימד נחשבים לפופולריים במיוחד, הם מספקים מענה מושלם לצרכי הלקוח ומבטיחים נראות גבוהה ועיצוב ייחודי ומרשים. את השלט יש להתקין במקצועיות ובהתאם לתקנות הרישוי, יש לדאוג להתקנה בטיחותית מאחר והשלט חשוף לפגעי מזג האוויר כמו רוח חזקה, גשם ושמש ישירה.

חשוב לציין כי ניתן לתכנן וליצר את האותיות מחומרים שונים, יש אפשרות לייצר כל אות בנפרד או לייצר שלט עם אותיות מחוברות. כאמור, ניתן להוסיף תאורה פנימית חסכונית בתוך האותיות, לחלופין ניתן להאיר את השלט באמצעות פרוז'קטורים.

חומרים שונים לייצור שלטי תלת מימד לעסקים

שלטי אותיות תלת מימד ניתן לייצר מחומרי גלם איכותיים שונים, ההחלטה על חומר הגלם נעשית יחד עם הלקוח ולאחר ייעוץ מקצועי. בין החומרים השכיחים לייצור אותיות בנויות בתלת מימד:

  • אלומיניום
  • פרספקס
  • פי.וי.סי
  • פליז
  • נירוסטה

כאמור, ניתן לייצר שילוט מואר בהתאם לצרכי הלקוח, את האותיות ניתן להאיר באמצעות לד או תאורה ניאון. שלטי אותיות מוארים או שלטי ניאון לעסקים, מציעים נראות גבוהה לאורך כל שעות היום והלילה, ועיצוב מרשים ושובה לב. כיום ניתן לראות שלטים למשרדים ולעסקים רבים מאותיות בנויות בתלת מימד וביניהם שלטים למסעדות ובתי קפה, חנויות, חברות הייטק, שלטי חוץ, משרדים ועוד.

ניתן לייצר את השלט בגדלים ובעיצובים שונים, ולבחור מתוך גוונים וחומרי גלם רבים.

כל השלטים מיוצרים בטכנולוגיות חדשניות ובאמצעות מכונות ייצור משוכללות כמו עיבוד שבבי, ואקום פורמינג ומכונות חיתוך בלייזר. העבודה מתבצעת במפעל בתנאים מבוקרים ובאופן ממוחשב על מנת להבטיח גימור ברמה הגבוהה ביותר ושלט איכותי, מרשים, מקורי ועמיד.

אותיות תלת ממד פרספקס על רקע צורני

אותיות תלת מימד - פתרונות שילוט מותאמים אישית

לחברה ניסיון עשיר בכל עולמות השילוט לעסקים, כל לקוח זוכה לייעוץ ולליווי צמוד על מנת לבחור את השלט המתאים ביותר לעסק שלו, למבנה ולצרכים השיווקיים והתדמיתיים. חברת גבע ניהול וביצוע פרויקטים בשילוט מובילה את ענף השלטים בארץ ומציעה פתרונות יצירתיים ללקוחותיה ותמורה מלאה לכספם. ניתן לצפות באתר בשלל פרויקטים ועבודות שילוט של החברה.

התקשרו עכשיו למידע נוסף ולהצעת מחיר משתלמת או השאירו פרטים באתר

אולי יעניין אותך גם

תכנון, ייצור והתקנת שלטים עם תאורה פנימית חסכונית בנראות גבוהה גם בשעות הערב והלילה

תכנון שלטי חוצות ושלטי ענק, בחירת חומרי הגלם, ייצור השלטים, התקנתם והצבתם במקום

תכנון, ייצור והתקנת שלטי פנים באיכות גבוהה, ממגוון חומרי גלם ובשלל עיצובים מרהיבים

תכנון, ייצור והתקנה של שלטי ניאון לעסקים בשלל עיצובים מרהיבים ומקוריים ובשלל גדלים

פתרונות חדשניים ומתקדמים למשרדים הזקוקים לשילוט חוץ ופנים, עם או ללא תאורה

דילוג לתוכן