מאמרים

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

סוגי שלטים

לפני שנדבר על סוגים של שלטים כדאי שנבין בכלל למה צריך אותם. כיום, רוב הפרסום הוא דרך האינטרנט או במדיות השונות אך אלו לא מחליפים את הדבר האמיתי וזהו המגע עם הקהל. מה זה אומר? אם חיפשנו עסק מסוים באינטרנט ועכשיו אנו צריכים גם להגיע אליו פיזית בשביל המטרות שלנו, אנו נהיה חייבים משהו שיכוון אותנו, משהו שיבהיר לנו שהגענו למקום. בנוסף, ישנם עסקים רבים כמו עסקי המזון וכדומה אשר מסתמכים על השלטים הללו שיביאו להם לקוחות שעוברים באזור, וללא אותם השלטים העסק לא יוכל לשווק את עצמו באזור.

שלטים מוארים או שלא?

כפי שציינו מטרתם של שלטים היא למשוך תשומת לב לעוברים ושבים באזור, וכן להכווין אנשים שרוצים להגיע לבית העסק במודע. אז האם הם צריכים להיות מוארים או לא? תלוי כמובן מהו העסק ובאילו שעות הוא עובד. אם זו היא חנות כלי כתיבה שנסגרת בארבע אחרי הצהריים, אפשר לשקול שלט לא מואר כזה שביום ייראו אותו בבהירות ובחושך לא, למרות שלא מזיק פרסום גם בשעות שלא עובדים בהן. אם מדובר על בית קפה, מועדון וכדומה אז כמובן חייבים שהשלט יהיה מואר כך אנשים יידעו בדיוק לאן הם צריכים להיכנס.

השלטים הדיגיטליים

בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר שלטים דיגיטליים, שלטים שתופסים הרבה יותר תשומת לב והם בעיקר כאלו עם פרסומות מתחלפות. מה זה אומר בפועל? זה אומר שיש שליטה מלאה על הפרסום בהם, וניתן בשעה מסוימת לפרסם משהו אחד ובשעה אחרת לפרסם משהו אחר. ניתן גם בו זמנית לפרסם מספר דברים כך שבכל כמה שניות הפרסומת מתחלפת. אם השלטים הללו מחוברים לאינטרנט משחק הפרסום בהם הוא גדול הרבה יותר, וניתן אפילו מהבית לשלוט בהם כך שניתן להוציא מהם את המרב כמה שרוצים.

אין ספק שהשלטים הם משהו שעדיין לא נס ליחו, משהו שכל עסק פיזי חייב ולמרות כל שיטות הפרסום האחרות פריט שיצביע על מיקומו של העסק הינו חשוב ביותר. עדיין לא הגענו לרגע שאפשר להתקיים בלעדיהם.

אולי יעניין אותך גם?

דילוג לתוכן