מאמרים

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

שלטי בטיחות – להזמין בביטחון

שלטים – שלטי בטיחות

שלטים הם פריטים חשובים מאוד בעולם שסביבנו ושלטי בטיחות, על אחת כמה וכמה. מה היינו עושים אם לא היו לנו שלטים המזהירים מפני בור פתוח שניתן ליפול אליו, או כביש בתיקון, או סכנה, כאן בונים!? שלטי בטיחות הם שלטים שעיריות ורשויות מקומיות מניחות במקומות שונים אבל גם אנשים פרטיות או בעלי עסקים שרוצים לכוון אנשים לשירותים, למעליות, להזהיר מפני כלב נושך ומסוכן. שלטים אלה יכולים להיות מוארים או לא מוארים אבל חשוב מאוד שיהיו בולטים בשטח וכמה שיותר. בלילה, חובה עליהם להיות מוארים, בטח כשמדובר בסכנת חיים.

תקציב שלטי בטיחות

בדרך כלל תקציב שלטים אלה אינו גדול אבל הכרחי וחיוני. השלטים האלה ברובם קטנים וגופי התאורה שלהם גם הם לא גדולים מדי. ככל שהם יהיו מוחצנים יותר, גדולים יותר, מהבהבים יותר כמו תמרורי אזהרה, מחירם יעלה. בגבע שלטים יכולים להכין לכם שלטים כאלה מכל סוג. הם יכולים להיות תלת ממדיים, אפשר לראות אותם ממקומות שונים ולמרחוק.

בגבע מכירים את כל שיטות ההדפסה והכנת השלטים האלה

יש שיטות הדפסה רבות לשלטי בטיחות. בין אם הם קטנים על לוח דמוי נחושת ובין אם הם גדולים יותר ומוארים בשעת לילה. שלטי בטיחות יש להם תקנות ברורות מבחינת החוק והשלט חייב להיות בעל תוכן ברור וקריא לכולם. צריך גם לכתוב על השלט מה קורה אם אדם עובר על ציות לשלט. האם הוא צפוי לקנס או לכל דבר אחר. גודל הגופן של השלט הוא בעל משמעות גדולה והשלט צריך להיות בגודל ובמיקום שיאפשר לכל מי שרוצה לקרוא אותו.

האם גבע שלטים יכולים לספק שלטים אלה לכל הארץ?

אכן כן. גבע שלטים מגיעים לכל איזור בארץ מהצפון עד הדרום ואפשר להכין עבור כל לקוח שלט בטיחות עבורו לכל מקום שיידרש בכל צורה, גוון, גודל ותאורה. הלקוח יכול לעבוד עם נותני השירותים שלנו דרך אימייל, פקסים וכמובן פנים אל פנים. השירות יינתן מיידית ובמקום ובמידת הצורך כמובן, מגיעים לבית הלקוח או לבית העסק. במידה שצריך קופירייטינג לשלט, תוכלו להיעזר באנשי הקופירייטינג שלנו שמומחים בסלוגנים ובהעברת מסרים בכל תחום שהוא, על גבי שלטים.

למה צריך שלטי בטיחות?

על מנת להזהיר אנשים מפני סכנות לא צפויות בדרך וכן כדי לכוון אותם למקומות חשובים כגון שירותים. החוק מחייב להזהיר מפני סכנות בדרכים, בבתים, ליקויים בכבישים ומתח חשמל גבוה. כל הדברים האלה הם מסכני חיים ולכן חובה עלינו לשים שילוט נכון שיכוון את האנשים גם בשעות החשיכה ויהיה בולט לעין.

מוזמנים להמשיך ולעבור לקבלת שירות בתחום שילוט הבטיחות והאזהרה.

אולי יעניין אותך גם?

דילוג לתוכן