שילוט לעסק – מה חשוב לדעת

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

שילוט לעסק
מה חשוב לדעת

אם אתם פועלים או מתכננים להקים עסק, או מעוניינים לחזק את העסק הקיים, שיקול חשוב הוא איך אתם מתכננים להשתמש 
בשילוט לעסקים
.

שלט יצירתי, אטרקטיבי יכול לעזור לעסק שלכם להתבלט מעל למתחרים. לקוחות נוטים יותר לרכוש מעסק שהם כבר שמעו עליו או מוכר להם, ושלט בהחלט זורע את הזרע למכירות העתידיות.

חשיבות השלטים לעסקים

יש מגוון  סוגים של שלטים לעסקים המשמשים כסוג של איש מכירות שקט לעסק שלך ומהווים מרכיב חיוני של אסטרטגיית השיווק הכוללת של עסק. שלטים חיצוניים מפנים את תשומת הלב למקום של עסק שלך, עוזרים להבדיל אותו מאחרים ברחוב ובונים מיתוג לטווח ארוך.  שלטי פנים עוזרים ללקוחות לאתר סחורות, למשוך תשומת לב למבצעים ויכולים להוביל למכירות אימפולסיביות מיידות כאשר מוצגים באופן הנכון. אין ספק כי הם משמשים כקישור עיקרי בין עסק לבין לקוחותיו.

יתרונות השילוט

עבור עסקים עם תקציבי שיווק מוגבלים, שלטים יכולים להיות צורה יעילה וחסכונית של שיווק. על פי מחקרים שבוצעו בנושא, עלות הגעה לאלף לקוחות פוטנציאליים של שילוט, היא עלות לאלף נמוכה בהרבה מאשר סוגים אחרים של פרסום, כגון רדיו, טלוויזיה ועיתונים.

שלטים משמשים כדי להעביר מידע על העסק באופן יציב. שלט חיצוני גלוי 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה, והשפעתו מתמשכת ומשפיעה במיוחד על אוכלוסיה העוברת באופן קבוע ונחשפת לפרסום שוב ושוב. לעתים בתי עסק או נותני שירות מפרסמים במקומות שונים בסוגי המדיה השונים, הכתובה או באינטרנט ומוצאים על כך כסף רב למעשה על פרסום זמני, ביצוע שלט מסוג מסוים עשוי לעלות הרבה פחות מפרסום זמני, כאשר אותם שלטים נשארים זמן רב, לעתים כל עוד העסק קיים, ולמעשה מגדילים את המכירות הרבה יותר מאשר פרסום זמני.

geva

איך לבחור שלט לעסק?

את סוגי השלטים השונים ניתן לראות באתרי השילוט השונים והן ברחובות ובבתי העסק, קיימים סוגים רבים ,  שלטי הכוונה שלטים מוארים, שלטי הוריה, שילוט התמצאות או שילוט פרסומי לבית עסק או לנותן שרות. סוג השילוט צריך להיבחר ע"פ התקציב שעומד לרשותכם, יש לשים לב לגודל הנדרש ולמגבלות המקום, כמו כן יש מקומות המגבילים את סוג השלט כדוגמת קניונים בתי חולים ומוסדות ציבוריים. יש צורך לקחת בחשבון את התאורה במקום על מנת להגיע לנראות הטובה ביותר ולתכנן שלטים מוארים ולא מוארים בהתאם לשעות הפעילות של בית העסק.

תהליך ביצוע הזמנה

ע"מ לבצע הזמנת עבודה, בגבע ניהול וביצוע פרויקטים בשילוט אנו נשלח נציג ללא כל התחייבות אשר יבחן יחד אתכם את כל האפשרויות מול המגבלות הספציפיות של המקום, ימליץ איזה סוג של שילוט מתאים למקום או אף מספר שלטים מסוגים שונים באותו בית עסק. לאחר קבלת ההחלטה תועבר הצעת מחיר לביצוע ואף הצעת מחיר להתקנה במידת הצורך, לאחר אישור ההצעה מועברת סקיצה של השלטים ללקוח ולאופן בה תתבצע ההתקנה לפי המגבלות והצרכים המיוחדים של בית העסק ובמידת הצורך אף הדמיה תלת ממדית אשר תעזור להבין ולהמחיש איך יראה כל שלט לאחר התקנתו.

שלטי ניאון
geva

בחירת החומרים

שלטים הנם מוצרים שלעתים אמורים לעמוד בתנאי חוץ, לעתים מדובר בשילוט מואר הכולל רכיבים חשמליים אשר עוד יותר מגבירים את הצורך בשילוט עמיד ובטיחותי לאורך שנים, לצורך עמידות המרכיבים השונים לאורך זמן לדוגמה צבעים, יש להקפיד על חומרים מתאימים בעלי תו תקן, שלט בדרך כלל עשוי מחומרים כדוגמת אלומיניום, פי.וי.סי (p.v.c), פרספקס (plexiglass), נירוסטה, עץ ועוד. למעשה ענף השילוט בניגוד לענפים אחרים המתמחים בחומרים מסוימים, כדוגמת נגר שעובד בעיקר בעץ, מסגר שעובד עם מתכת , כשמדובר בשלטים אנו עובדים עם שילוב מספר רב של חומרים תלוי בתוצאה המבוקשת.

שלט מתכת לעסק

לשלטי מתכת לעסק ישנם מגוון תפקידים חשובים: ניווט בכביש, איתור העסק, הגברת סמכות המותג, שיווק ותדמית וכו'.
טכנולוגית לייזר חדשנית מאפשרת ליצור שלטי מתכת לעסק בטכנולוגיה מיוחדת ומתקדמת שבזכותה ניתן להגיע לתוצאות מדויקות ולמגוון רחב של שלטים מסוגים שונים ברמת דיוק גבוה במיוחד ולא משתווה לאף טכנולוגיה אחרת לייצור שלטים.

באמצעות שלטי מתכת מותאמים אישית ניתן לבחור את העיצוב המושלם עבורכם, למשוך קהל ומתעניינים ולהישאר עמיד ויציב בפני נזקי מזג האוויר לאורך כל עונות השנה.

שלטי ענק

אולי יעניין אותך גם

תכנון שלטי חוצות ושלטי ענק, בחירת חומרי הגלם, ייצור השלטים, התקנתם והצבתם במקום

תכנון, ייצור והתקנת שלטי אותיות תלת מימד, עם או ללא תאורה פנימית

תכנון, ייצור והתקנת שלטי פנים באיכות גבוהה, ממגוון חומרי גלם ובשלל עיצובים מרהיבים

תכנון, ייצור והתקנה של שלטי ניאון לעסקים בשלל עיצובים מרהיבים ומקוריים ובשלל גדלים

שלטי פנים וחוץ מזכוכית בעיצוב מרהיב ובאיכות גבוהה, המתוכננים בהתאמה מושלמת לצרכי ולמאפייני הלקוח

תכנון, ייצור והתקנת שלטים לעסקים המיועדים להכוונה

דילוג לתוכן