מאמרים

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

שיווק עסק נכון וצבירת לקוחות באמצעות פתרונות שילוט

בשנים האחרונות  ענף השילוט הפך להיות חלק משוק הפרסום כולו. בעוד שבעבר ניתן היה לראות שילוט בעיקר מעל הכניסות לבתי העסק ולחנויות השונות, כיום שילוט הפך להיות ערוץ שיווקי של ממש וישנה השקעה רבה במציאת הפורמט המתאים ביותר ואשר ימתג באופן המיטבי ביותר את העסק. מתוך המצב וההבנה הללו בעלי עסקים רבים כבר הבינו עד כמה שילוט נכון ובולט תורם לשיווק עסק, והחלו לפרסם באמצעות שילוט מסוגים שונים.  אלו 4 הדרכים בהם פתרונות שילוט יתרמו לשיווק העסקי שלכם:


שיווק עסק מקוון

עסק מקוון באינטרנט הוא עסק אשר מושקעים בו עבודה ומאמצים רבים מאחורי הקלעים, וכדי למנף אותו בצורה נכונה חשוב גם לשווק אותו כראוי אחרת כל המאמצים ירדו לטמיון. בין אם בבעלותכם אתר מכירות מקוון או אתר עסק שמציע שירותים בתחומים שונים (רפואה, כספים, שירותי דיגיטל כגון קמפיינים שונים, שירותי תוכן או בניית אתרים לעסקים), ידוע כי החוש הויזואלי מושך יותר במיוחד כרושם ראשוני וכאשר מתקיים שיווק עסק באמצעות שילוט הויזואליות שבשלט יכולה למשוך קהל יעד נרחב ולעשות פלאים ליעדים, לתפוקה ולמכירות.

שיווק לעסק באופן פיזי 

פתרונות שילוט משמשים כסוג של איש מכירות לעסק – שילוט בולט עושה בשבילכם שיווק לעסק, מושך את תשומת ליבם של העוברים והשבים, ועוזר להבליט את העסק לעומת עסקים אחרים שנמצאים בסביבה. וכל זאת אפילו מבלי שאתם נדרשים לדבר או להמצא באזור. מדובר על פתרונות שנמצאים 24 שעות ועושים את העבודה לאורך זמן. 


מעבר לשילוט חיצוני, גם פתרונות שילוט פנים יכולים לעזור רבות – הם יכולים לסייע ללקוחות לאתר בקלות סחורה מסוימת שהם מחפשים, ובמידה והשילוט יהיה מספיק משכנע ובולט אף להגביר את המכירות של המוצרים.
זכרו ששילוט הוא פריט חשוב עבור העסק, שכן הוא משמש בתור קישור בין העסק ללקוחות.

חיזוק זהות המותג 

דרך נוספת בה השילוט יתרום לשיווק העסק הוא על ידי המיתוג.  פתרונות שילוט מהווים מרכיב חיוני באסטרטגיית שיווק עסק – שלט שיכיל לוגו של העסק למשל, יוכל לחזק את המותג, לגרום לאנשים להכיר ולזכור אותו, ולייצר עבורו מערך מיתוג עסקי שיזוהה אתו כל הזמן ובכל מקום. הלקוחות הפוטנציאליים יזכרו את מתווה הלוגו ומתוך כך את העסק עצמו וכך יוכלו להמליץ בעת הצורך או אף להיעזר בשירות או במוצר בעצמם לכשיצטרכו. 


מעבר לכך, פתרונות שילוט חכמים גם יכולים לסייע למשוך תשומת לב של אנשים ולמשוך לקוחות בכל הנוגע למבצעים או העברת מידע מסוים אודות העסק, שכן כפי שהעלנו קודם שילוט הוא אלמנט שיכול להיות תלוי כל היממה ולאורך כל ימות השנה, ולייצר השפעה ממושכת.

משיכת קהל לקוחות מכל מיקום אפשרי

שיווק עסק באמצעות פתרונות שילוט יכול להיעשות במגוון דרכים – ניתן להזמין שילוט מותאם אישית בצורות וגדלים ובמגוון סוגים (שלטי ניאון, שילוט מואר, שלטי תלת ממד ועוד), וכולם יכולים להיות ממוקמים באזורים שונים בסביבה החיצונית כדי למשוך תשומת לב של קהל יעד מכיוונים ודרכים שונות.
למשל – ניתן לתלות שילוט גדול על גבי בניינים כדי למשוך תשומת לב באזורים של תנועת רכבים או גשרים עם תנועת הולכי רגל/רכבים, או שילוט קטן יותר על הקרקע כדי למשוך תשומת לב בסביבה של הולכי רגל, כמו למשל רחובות מרכזיים, אזורי קניות, חנויות ומרכזים מסחריים, ועוד.

אולי יעניין אותך גם?

שילוט מואר
דילוג לתוכן