מאמרים

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

שלטים לעסקים בחיתוך לייזר

כל בעל חנות יודע מה החשיבות של שלט גדול ומזמין לעסק. שלטים הם הפנים החיצוניות של העסק שלנו ומשפיעים מאוד על הרושם הראשוני שנוצר אצל הלקוחות שמגיעים אלינו לחנות.

הרי ידוע שאין שני לרושם ראשוני לכן מאוד חשוב שהשלט של החנות שלכם יהיה מושקע, מעוצב ומושך. 

תהליך יצירת השלטים מורכב מתכנון, עיצוב וחיתוך השלט וכן במאמר הבא אנו נתמקד בנושא חיתוך שלטים בטכניקת לייזר הידועה כדרך היעילה, החסכונית והמדויקת ביותר בתחום. מה זה אומר ומה היתרונות של שיטה זו? המומחים שלנו עונים 

אז מה זה בעצם חיתוך בלייזר?

חיתוך בלייזר אולי נשמע עתידני או משהו שנלקח מסרט מדע בדיוני אך השימוש בלייזר לעבודות חיתוך שונות הפך לדבר מאוד שכיח. השיטה הפכה למאוד פופולארית בגלל הדיוק, המהירות והחסכון בחומר שטכניקת הלייזר מציעה. תהליך יצירת השלט מתבצע בשני שלבים, עיצוב וחיתוך:

עיצוב ראשוני לשלט שלך

עיצוב הסקיצה הראשונית לשלט מתבצע באמצעות תוכנת עיצוב ממוחשבת שדרכם ניתן לשלוט בכל מאפייני היצירה כמו לשנות את גודל וסוג הפונט, לחרוט בעומקים שונים, זוויות חיתוך שונות ועוד.  

חיתוך

לאחר עיצוב היצירה המחשב שולח פוקדה למכונות החיתוך שמשתמשת בקרני לייזר ממוקד בהספק גבוה על מנת להמיס את החומר בצורה מדויקת בעיצוב המבוקש.

קרני הלייזר יכולות לחדור סוגים שונים של חומרים כמו מתכת, עץ, פלסטיק קשיח ועוד ומבטיחים חיתוך נקי ויצירה איכותית לעומת השיטות היותר מיושנות כמו חיתוך ידני או מכונות חריטה למיניהם.

היתרונות של טכנולוגית חיתוך בלייזר

אז מה הופך את החיתוך בלייזר לכל-כך מבוקש על ידי בעלי עסקים ושכיח בקרב בתי דפוס ועסקים מתחום השילוט? לשיטת הלייזר יתרונות רבים על פני השיטות המיושנות:

מהירות, ודיוק- חיתוך בלייזר נחשבת לשיטה הכי מהירה בתחום. כל התהליך מתבצע בצורה אוטומטית וכן ישנם שלטים מסוימים שיכולים להסתכם בשעות עבודה בודדות וכן הדיוק הרב בשיטה זה מביאה לעבודות מאוד איכותיות.

חסכוני ויעיל – החיתוך בלייזר מתבצע בצורה כמעט כירורגית. בגלל שהעיצוב ממוחשב והמערכת עצמה ממוחשבת, החיתוך מתבצע באופן הכי יעיל וחסכוני שניתן.

עיצובים שלא ניתן לעשות בדרך אחרת- ישנם בעלי עסקים שרוצים שלטים מאוד מורכבים כמו שלטי אותיות בפונטים מיוחדים, שלטי "קופסא" ושלטים תלויים ועוד. בנוסף ישנם שלטי תאורה שצריכים חיתוך מאוד עדין וספציפי שלא ניתן לבצע עם מכונות חריטה או חיתוך ידני.

סוגי שלטים מומלצים לעסקים

לעיצוב השלט יש חשיבות רבה, כאמור זה הדבר הראשון שהלקוחות רואים עוד מחוץ לחנות. לעסקים חשוב מאוד שהשלט ישדר ויתאים לאווירה במקום. ישנם מספר סוגי שלטים שמאוד מומלצים לעסקים כמו:

שלטים מוארים

השלטים המוארים ידועים בכך שהם מושכים צומת לב מהעוברים והשבים ומוסיפים מאוד לעיצוב הכללי של העסק. שלטים מוארים משולבים חיתוך בחומר היסודי וחיבור גופי תאורה לפנים השלט.

שלטים צפים

 השלטים הצפים הם אותם השלטים שאנו רואים לעיתים המוצמדים ישירות על הקיר ולרוב נמצאים על קיר הכניסה, בלובי המשרד או על הקיר החיצוני וכן לרוב נראה שלטים יוקרתיים עם הקפדה יתרה על האיכות והדיוק. שלטים צפים משדרים אווירה מודרניות ואקסקלוסיבית.

שלטי תלת ממד

 שלטי תלת ממד הינם השלטים המפוארים בהם האותיות ו/או הלוגו בולטים מהרקע ויוצרים יצירה מאוד אריסטוקרטית.

לסיכום

שיטת חיתוך שלטים בלייזר הינה מהשיטות המתקדמות בעולם השילוט של היום. לחיתוך בלייזר יש יתרונות רבים על פני השיטות המיושנות והעובדה שלייזר יכול לעצב שלטים בצורה שהשיטות האחרות לא יכולות גורמת להרבה בעלי עסקים לעצב את השלט שלהם בטכנולוגית לייזר.

אולי יעניין אותך גם?

דילוג לתוכן