הדפסות דיגיטליות, טפטים ומדבקות קיר

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

הדפסות דיגיטליות, טפטים
ומדבקות קיר

גבע ניהול וביצוע פרויקטים בשילוט מספקת ללקוחות מגוון פתרונות דפוס ומוצרי שילוט בהתאמה מלאה לדרישות הלקוח ומאפייני העסק. החברה מתמחה בשילוט לעסקים ומציעה בין השאר גם מחלקת דפוס המתמחה בעבודות הדפסה דיגיטלית ברזולוציה גבוהה. מחלקת הדפוס של החברה מספקת שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ועבודות דפוס מתקדמות כמו מדבקת קיר לצרכי מיתוג, פרסום וקידום מכירות, טפטים מעוצבים לעסקים ועיטוף רכבים ומשאיות עם מדבקות ויניל ולמינציה.

גלריית עבודות

טפטים ומדבקות מעוצבות לעסקים

בשנים האחרונות ניתן לראות בבתי עסק רבים בארץ שימוש הולך וגובר במדבקות קיר ובטפטים. מדבקות קיר כבשו בסערה את ענף עיצוב הפנים והן מאפשרות לכל עסק ליהנות ממיתוג יעיל ומפרסום מבצעים בדרך נוחה, יעילה ובמחיר משתלם. את המדבקות ניתן ליישם על קירות ומשטחים ישרים בחנויות ובעסק. המדבקות עשויות מויניל איכותי עליו מדפיסים ברזולוציה גבוהה, לרוב עם למינציה כדי להבטיח את עמידות המדבקה לאורך זמן. במחלקת הדפוס הדיגיטלי של גבע מייצרים גם טפטים לעסקים, יישום הטפט מאפשר לעצב את העסק תוך דקות ספורות בעלות נמוכה ושווה לכל כיס. הטפטים מקנים אווירה ייחודית, ניתן לנצל את קירות העסק גם לצרכי חיזוק המותג, לפרסום ולקידום מכירות ומבצעים. הטפט עשוי מחומרים עמידים ובטיחותיים, צוות החברה מתקין את הטפטים במיומנות גבוהה ובאופן חלק ואחיד. לקוחות החברה מוזמנים לבחור מתוך גלריית עיצובים קיימים, להציע עיצוב אישי או לקבל ייעוץ ממחלקת הגרפיקה כדי לבחור קונספט מתאים למאפייני ולצרכי העסק. ראוי לציין כי יש מגוון איכויות וסוגים של מדבקות קיר לעסקים, לכן כדאי לדעת כי החברה מציעה מדבקות רק באיכות גבוהה. את המדבקות ניתן לייצר בגדלים שונים ובכל צורה וגוון. באמצעות מכונות דפוס דיגיטלי חדשניות ניתן להדפיס על המדבקות תמונות, לוגו, טקסטים וכיוצא בזה.

עיצוב המשרד בזול באמצעות טפטים והדפסות דיגיטליות

משרדים רבים בארץ מעוניינים לחדש ולשדרג את העיצוב במקום, לפאר ולחזק את שם המותג ולנצל את קירות המבנה, חלון הראווה ומשטחים ישרים נוספים כדי ליצור אווירה ייחודית, בהתאמה לסוג העסק ומאפייניו. באמצעות מדבקות קיר מעוצבות למשרד ניתן לשדרג פלאים את העיצוב והאווירה במקום, במחיר משתלם ושווה לכל כיס. את המדבקות ניתן ליישם לבד אך מומלץ להשאיר את המלאכה לצוות מתקינים מנוסה ומיומן.

מדבקות לעיטוף רכבים ומשאיות

חברת גבע ניהול וביצוע פרויקטים בשילוט מציעה בין השאר גם פתרונות עיטוף לרכבי החברה. החברה מציעה פתרון מקיף לצרכי המיתוג והפרסום של לקוחותיה באמצעות רכבים ומשאיות, השירות כולל מדידות כלי הרכב, עיצוב קונספט בהתאמה לדרישות הלקוח, הדמיה ממוחשבת, הדפסת מדבקות ויניל איכותיות בדיו סולוונט עמיד, למינציה והתקנת המדבקות על הרכב. ניתן להזמין מדבקות למשאיות, אוטובוסים, רכבים מסחריים, רכבי היסעים ורכבים פרטיים.

עיטוף מלא או חלקי של רכבי החברה מאפשר ללקוח ליהנות מפרסום יעיל ואפקטיבי לאורך כל ימות השנה, ללא עלות, למעט ההשקעה הראשונית בדפוס. יש לזכור כי רכבי החברה, ובמיוחד משאיות ורכבי הובלה קטנים, מבלים שעות ארוכות על כבישי הארץ ולקוחות רבים יכולים להיחשף לעסק באמצעות הפרסום היעיל.

לפרטים נוספים ולהזמנות צרו עמנו קשר עוד היום, או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

אולי יעניין אותך גם

תכנון שלטי חוצות ושלטי ענק, בחירת חומרי הגלם, ייצור השלטים, התקנתם והצבתם במקום

תכנון, ייצור והתקנת שלטי פנים באיכות גבוהה, ממגוון חומרי גלם ובשלל עיצובים מרהיבים

תכנון, ייצור והתקנה של שלטי ניאון לעסקים בשלל עיצובים מרהיבים ומקוריים ובשלל גדלים

פתרונות חדשניים ומתקדמים למשרדים הזקוקים לשילוט חוץ ופנים, עם או ללא תאורה

שלטי פנים וחוץ מזכוכית בעיצוב מרהיב ובאיכות גבוהה, המתוכננים בהתאמה מושלמת לצרכי ולמאפייני הלקוח

תכנון, ייצור והתקנת שלטים לעסקים המיועדים להכוונה

דילוג לתוכן