מאמרים

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

שלטי חוץ לעסקים

שלטי חוץ לעסקים יכולים לעזור לעסק שלכם לצמוח! שילוט חוץ יכול להניע מכירות, למשוך לקוחות פוטנציאליים, וליצור רושם מיידי על עוברי האורח, שאחרת אולי לא היו מודעים לעסק או למותג שלכם. שילוט חיצוני מבטיח שהנוכחות שלכם בולטת ושהמידע העיקרי עליכם מפורסם שם בחוץ, ובכך הוא מונע אובדן הזדמנויות למכירות ולעשיית עסקים.

שילוט חוץ לעסקים מתייחס לכל שלט המותקן בחלקו החיצוני של העסק שלכם או במקום חיצוני אחר, בין אם זה שלט עצמאי, שלט חוצות או שלט המותקן על הקיר החיצוני של מבנה העסק.

שלטים חיצוניים לעסקים

שילוט לעסקים מותאם אישית, הוא כלי שיווקי חיוני לכל עסק. שילוט חיצוני מקדם ביעילות את המותג שלכם, מושך את תשומת לבם של העוברים ושבים, ויכול להפוך אותם ללקוחות פוטנציאליים.

למעשה, הסיבה הראשונה והמובהקת בגינה כדאי להשקיע בשילוט חוץ היא העובדה שהשילוט ימשוך את תשומת לבם של העוברים במקום. בניגוד לצורות שיווק אחרות המכוונות לקהל ספציפי, לשילוט חוץ יש טווח הגעה שהוא מעבר לקהל המטורגט בצורות השיווק והפרסום האחרות.

שלטי חוץ לעסקים ניתנים להתאמה אישית מלאה הן למיקום והן למיתוג של העסק, הם מאפשרים לכם לצמצם את עלויות השיווק וליהנות מחיסכון בהוצאות.

שלטי חוץ – הסוגים השונים

שילוט חוץ ממלא פונקציות שונות, כמו שלטי פרסום, שלטי בטיחות או שלטי הכוונה חיצוניים. כאשר מדובר בשלטי חוץ עסקיים, הנה כמה סוגי שילוט פופולריים שעשויים להביא תנועה רבה יותר לעסק שלכם.

באנרים מ-PVC

באנרים חיצוניים המיוצרים מ-PVC עמידים בכו תנאי מזג האוויר והם זמינים במגוון צבעים רחב. הבאנר תלוי בדרך כלל על הקיר, משתלשל מהגג או עומד על הקרקע באמצעות מעמד מתאים.

כאשר אתם רוצים להעביר את המסר שלכם בגדול ובמחיר סביר, באנרים עשויים להיות הכלי השיווקי המושלם עבורכם. באנר שמכריז על מכירה, פתיחת חנות, מוצר חדש או אירוע כלשהו, עוזר לעסק להגיע ללקוחות חדשים וקיימים, ומסייע להעברת המסר השיווקי.

שלטי חוץ מוארים

שלטי חוץ עם תאורה פנימית חסכונית באנרגיה, נועדו להבטיח נראות גבוהה של העסק לאורך כל שעות היממה. שלטי חוץ מוארים מפרסמים באופן בולט את הנוכחות שלכם 24/7. בנוסף, שלט מואר עוזר ללקוחות למצוא אתכם ומצטרף למאמץ השיווקי לחזק ולשפר את המודעות למותג שלכם.

שלטי אותיות בתלת מימד

אותיות תלת מימד הם בחירה אידיאלית ליצירת שילוט עוצמתי ומשפיע. האותיות מיוצרות עם או ללא תאורה פנימית, בתהליך המשתמש בטכנולוגיות עדכניות כמו חיתוך בלייזר או במכונת עיבוד שבבי. האותיות עצמן מיוצרות מחומרי גלם איכותיים ועמידים לתנאים חיצוניים, כמו PVC, פרספקס, אלומיניום, נירוסטה או פליז.

שלטי אותיות תלת מימד מציעים סגנון חדשני ומרשים, רמה גבוהה של נראות ועמידות לאורך זמן. ובין אם תבחרו בשילוט מואר או לא, אותיות תלת מימד יוצרות שילוט מרשים שיכול לחזק ולשפר את המותג שלכם ולבדל אתכם מהמתחרים.

שאלות נפוצות

אילו חומרים מומלצים לייצור שלטי החוץ לעסק שלי?

מטבע הדברים, החומרים המומלצים לייצור שלטי חוץ הם אלה שיהיו עמידים לפגעי מזג האוויר השונים. חומרי גלם אלה כוללים, לדוגמה: פרספקס, פי.וי.סי, אלומיניום, פליז או נירוסטה.

האם אוכל להשתמש בכול סוג של גופן עבור שלט החוץ לעסק שלי?

כן! עם זאת, אל תשכחו שהדבר החשוב ביותר הוא לבחור בגופן קריא. אז אם אתם מתלהבים מיופיו של גופן מסוים, בדקו קודם אם הוא קל לקריאה מרחוק, ואם האותיות לא יותר מדי דומות זו לזו. כאשר אתם שוקלים באיזה גופן להשתמש עבור השלט החיצוני שלכם, קחו בחשבון כמה גורמים חשובים, כמו: השלט נראה היטב, הטקסט קריא והשלט מושך את העין.

האם אוכל לשלב בשלט החוץ תמונות המוגנות בזכויות יוצרים?

כן, אבל רק באישור מפורש של הבעלים. ללא הרשאה להשתמש בתמונה לא ניתן לשלב אותה בשלט. עם זאת, צוות המעצבים הגרפיים שלנו יעזור לכם ליצור את הפתרון המושלם לשלט החיצוני שלכם.

איזה סוג של תחזוקה ידרוש השלט החיצוני שלי?

שלטי חוץ דורשים ניקוי לאורך הזמן כדי להבטיח שייראו תמיד במיטבם. אין להשתמש בחומרי ניקוי קשים שעלולים להזיק לחומר, ועדיף לנקות את פני השטח של השלט בתערובת של מים וסבון שתשטוף את הלכלוך והאבק. בנוסף, נצייד אתכם בהוראות תחזוקה מדויקות המתאימות לסוג החומר שממנו עשוי שלט החוץ שלכם.

כמה זמן מחזיק מעמד שלט חיצוני?

תוחלת החיים של שלטי החוץ משתנה בהתאם לחומרים מהם הם מיוצרים. לדוגמה, שלט שעשוי מ-PVC ומטופל כיאות, אמור להחזיק מעמד בין 3 עד 5 שנים ושלט מאלומיניום יכול להחזיק מעמד שנים רבות יותר אם יטופל היטב.

האם השלט החיצוני שלי יהיה עמיד גם כשתנאי מזג האוויר הם ממש קשים?

כדי שהשלט שלכם יהיה עמיד גם כשבחוץ סערת רוחות עזה או גשמים בלתי פוסקים, הוא צריך להיות מיוצר מחומרים עמידים לתנאי אקלים קשים.

כשמדובר בשלט PVC, ניתן ליצור יוצרים חורים בבאנר שיאפשרו מעבר של הרוח העזה דרך הבאנר, כך שהוא לא יהפוך לשק החבטות של הרוח. כשמדובר בשלט חוץ בסגנון אותיות תלת ממד, הוא יותקן על קונסטרוקציה לא סגורה. בנוסף, חיזוק השלטים במסגרות מתכת חזקות, כמו ברזל או אלומיניום, יוצר תמיכה משמעותית שתשמור על השלט בתנאי מזג אוויר סוערים.

האם שלט חוץ יכול לשמש גם כשלט פנים?

כן, אין בעיה להשתמש בשלט החוץ גם בתוך המבנה, ובלבד שהוא יותקן באופן בטוח. אבל, לא מומלץ לעשות את ההפך – כלומר להציב שלט פנים בחוץ. זאת בגלל שברוב המקרים שלטים פנימיים לא מיוצרים מחומרים עמידים לתנאי מזג האוויר – רוח, גשם, אבק – והם עלולים להינזק די מהר כשהם עומדים שם חשופים לכל הפגעים החיצוניים.

דילוג לתוכן