מאמרים

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

מה חשוב לדעת על שלטי חוץ לעסקים?

בשביל להיות בעל עסק מצליח, יש להתמקד באינספור פרטים, חשובים יותר או פחות, לאורך תהליך העבודה. אם המטרה היא להבטיח זרימה קבועה של לקוחות נוספים, אשר ירחיבו שוב ושוב את מעגל הלקוחות, הרי שמדובר על עבודה שלמעשה, לא ממש נגמרת אף פעם.

בין היתר, חשוב לתת את תשומת הלב הראויה לשימוש בשלטי חוצות ושלטי חוץ בכלל לעסק. במאמר הבא נדבר על השימוש בשלטי חוצות ועל ההשפעה של שלטים שונים על השיווק של העסק. נדבר כמובן על שימוש בשלטים מתאימים לשעות הערב וכיוצא בזה. הרבה עבודה לפנינו, אנחנו נכנסים בעובי הקורה ממש עכשיו.

כמה מילים על שיווק נכון של בית העסק

כל איש שיווק יודע כי שיווק מוצלח הוא אף פעם לא תוצאה של פעולה אחת. המטרה לאורך כל הדרך היא להביא את העקרונות של המותג ולהעלות את המודעות אליהם בכל סיטואציה. גם היום, בעידן בו רבים מהלקוחות מקבלים מידע דרך הרשתות החברתיות, הרי שאנחנו, מי שעוסקים בניסיון לעזור להם להתחבר לבית העסק ולרכוש ממנו את השירות, יודעים כי תהליך הבחירה של הלקוח ממש לא מתרחש ברגע אחד.

הוא צריך לראות את שם המותג פעם אחת בדרך הביתה כשהוא בדרך בפקק, רואה את שלט החוץ ונזכר כי הוא באמת צריך עזרה באיזה עניין, אחר כך הוא יפתח את הטלפון, יכנס לאינסטגרם, לפייסבוק, לטיקטוק או לכל רשת חברתית אחרת ויתקל בשם המותג שוב ויכול להיות כי רק בעוד שבוע או חודש, הוא יבצע את פעולת הרכישה בפועל. לכן, גם אם אתם משקיעים משאבים משמעותיים בשיווק דיגיטלי ובאמצעים נוספים, הרי שיש תפקיד משמעותי לשלטי חוץ נכונים ומדויקים, גם היום.

לבחור בשלט שימשוך תשומת לב אבל לא יותר מדי

בסוף, הדרך למשוך לקוחות היא להזכיר להם שני דברים:

  1. בית העסק מציע להם שירות מקצועי אותו הם לא יקבלו באף מקום אחר.
  2. אנחנו רוצים לעורר בלקוחות את התחושה כי הם מזדהים עם שם המותג.

במילים פשוטות, המטרה שלנו היא להגיע ללקוח בשתי דרכים, דרך המוח ודרך הלב. לכן, אם נבחר לתלות שלט חוץ גדול מחוץ לחנות הדגל של המותג, אבל נבחר להשתמש בצבעים עזים, אשר יסנוורו את הנהגים בלילה, הרי שאנחנו עלולים ליצור אצל הלקוחות אינטיגוניזם ולהרחיק אותם מבחירה במותג אותו אנחנו מעוניינים לפרסם. לעומת זאת, אם לא נדע לנצל נכון פתרונות תאורה, השלט לא יואר בלילה והלקוחות פשוט יפספסו אותו. כך שלאורך כל הדרך, אנחנו צריכים לשמור על איזון. כמובן, מלבד פתרונות תאורה חכמים, אנחנו צריכים להקפיד על עיצוב הולם של השלט, אשר ישא את שם החברה כמו גם את הצבעים המזוהים עימו. חשוב לזכור כי הרבה פעמים 'תמונה שווה אלף מילים'. דרך תמונה אנחנו יכולים להעביר מסרים אותם אנחנו לא תמיד יכולים להעביר בצורה אחרת ולכן, ככל שנקפיד על הפרטים הקטנים, כך נגדיל את הסיכוי ליצירת קשר של הלקוח עם בית העסק.

בית העסק צריך לשדר רצינות

חלק מהעניין הוא להראות כי מדובר על בית עסק רציני ומקצועי. לא פעם, כאשר אנחנו משקיעים ומשתמשים בשלטים במרחב הציבורי, אנחנו כמו משדרים ללקוחות שלנו כי מדובר על עסק יציב, אמיד, עם קהל לקוחות רחב, אשר כל אחד יכול למצוא דרך החברה, את השירות הרלוונטי עבורו. בסוף, כדי לעלות רמה ולשחק במשחק של הגדולים, אנחנו צריכים לא לפחד ולעשות מה שעושים השחקנים הגדולים על המגרש, משקיעים בשיווק, מיתוג ופרסום מסביב לשעון.

דילוג לתוכן