שילוט לבתי ספר

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

שילוט לבתי ספר

בע ניהול וביצוע פרויקטים שילוט לעסקים מספקת פתרונות חדשניים, יצירתיים ומתקדמים לכל צרכי השילוט של לקוחותיה הרבים. החברה נחשבת למובילה בתחומה ומציעה פתרון כולל ומקיף ללקוחות תחת קורת גג אחת. בין פתרונות השילוט של החברה ניתן למנות שלטים איכותיים ועמידים לבתי ספר ולמוסדות חינוך פורמליים ובלתי פורמליים. החברה מייעצת ללקוח על מנת לסייע לו לקבל החלטה נכונה ולרכוש שלטים ייעודיים המתאימים לילדים הלומדים בגן, בבית ספר, בישיבה וכיוצא בזה.

geva

שלטי אזהרה והכוונה לבתי ספר

בכל בית ספר יש להתקין שלטים רבים על מנת לסייע לתלמידים ולצוות ההוראה לנווט את דרכם בנוחות ובבטחה בקומפלקס של המבנה או המבנים. כמו כן, בהתאם לתקנות פיקוד העורף, כוחות כיבוי אש והנחיות הרשות המקומית, יש להתקין שלטי הכוונה ואזהרה כמו מיקום המרחב המוגן בכותלי בית הספר, סימון ארונות כיבוי אש, יציאות חירום וכיוצא בזה.

חשוב לתכנן שילוט לבתי ספר בעזרת חברה מקצועית ומנוסה, לכן ראוי לציין כי לחברת גבע יש את כל הידע והניסיון הנדרשים לתכנון ולייצור שלטים במוסדות חינוך, לרבות גנים פרטיים ועירוניים, בתי ספר ממלכתיים, ישיבות, ומוסדות חינוך בלתי פורמליים. את השלטים יש להתקין בגובה נכון המאפשר גם לילדים קטנים לראותם בנוחות.

החברה מציעה מגוון רחב של שלטים למוסדות חינוך כמו שלטים מודולריים, מוארים, הכוונה, בטיחות, חיתוך צורני, אותיות תלת מימד, הנצחה ועוד. החברה מייצרת שלטים לבית ספר רק באיכות גבוהה ומחומרי גלם עמידים ובטיחותיים, בהתאם לתכנית האדריכל או הנחיות מהרשות המקומית או מנהלי בתי הספר.

שלטים לבית ספר עיצוב מקורי המתאים לילדים

תכנון וייצור שילוט לבתי ספר אינו דבר של מה בכך מאחר ויש להתחשב בפרמטרים רבים כמו מגבלות תקציב, מיקום השלטים (פנים וחוץ), תנאי שטח ואקלים, מטרת השלט (הכוונה, תדמית, אזהרה, בטיחות וכו') ועוד. כמו כן, חשוב לתכנן שלטים המתאימים לסביבת הלימודים וגיל הילדים. לכן, החברה מציעה עיצובים מקוריים ושלל גוונים לבחירה על מנת שהשלטים ישתלבו היטב בעיצוב הקיים במוסד החינוכי ויתרמו לנראות גבוהה יותר ולחוויה נעימה עבור הצוות והילדים.

בין השאר, החברה מציעה לבתי ספר ומוסדות חינוך שלטי הוקרה באיכות גבוהה בשלל צורות ומחומרי גלם שונים כמו פליז, נחושת, אלומיניום, עץ ופרספקס. בנוסף, החברה מציעה חריטה אמנותית על שלטים בטכנולוגיית לייזר, שלטי הוקרה בעיצוב אלגנטי ומותאם לצרכי הלקוח ועוד שלל שלטים ופתרונות.

כיום, נדרשים מוסדות החינוך להנגיש את המבנים, לכן כדאי לדעת כי החברה מציעה שלטים עם אותיות חתוכות או מדבקות מובלטות המאפשרות לבעלי לקויות ראייה למשש את השלט ולנווט את דרכם בנוחות ובבטחה, כמו כן החברה מציעה שלטים עמידים בעיצוב אלגנטי לסימון כיתות, קומות, חדרי מורים, מחשבים ואמנות, וכן שלטים עם הדפסה איכותית במחירים משתלמים למוסדות החינוך בארץ.

למידע נוסף, לייעוץ ולהזמנת שלטים לבתי ספר, התקשרו או השאירו פרטים באתר.

geva

אולי יעניין אותך גם

שלט יצירתי ואטרקטיבי יכול לעזור לעסק שלכם להתבלט מעל למתחרים, קראו מה חשוב לדעת

תכנון שלטי חוצות ושלטי ענק, בחירת חומרי הגלם, ייצור השלטים, התקנתם והצבתם במקום

תכנון, ייצור והתקנת שלטי פנים באיכות גבוהה, ממגוון חומרי גלם ובשלל עיצובים מרהיבים

תכנון, ייצור והתקנה של שלטי ניאון לעסקים בשלל עיצובים מרהיבים ומקוריים ובשלל גדלים

פתרונות חדשניים ומתקדמים למשרדים הזקוקים לשילוט חוץ ופנים, עם או ללא תאורה

שלטי פנים וחוץ מזכוכית בעיצוב מרהיב ובאיכות גבוהה, המתוכננים בהתאמה מושלמת לצרכי ולמאפייני הלקוח

תכנון, ייצור והתקנת שלטים לעסקים המיועדים להכוונה

דילוג לתוכן