מאמרים

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

​שילוט למשרד עורכי דין

כל עסק חייב שלטים כדי לסייע ללקוחות למצוא את המקום בקלות ובנוחות ולצרכי חיזוק המותג ומיצוב החברה. יש מגוון פתרונות שילוט לכל סוגי העסקים, כאשר שלט למשרד עורכי דין חשוב להזמין רק מחברה המתמחה בכך מאחר ויש להתאים את סוג השלט להנחיות של ועדת האתיקה הארצית של לשכת עורכי הדין בישראל.

מיקום וגודל השלט של משרד עורכי דין

על פי ההנחיות של ועדת האתיקה הארצית יש להציב שלט של משרד עורכי דין לצרכי הכוונה בלבד ולא למטרות פרסום. חל איסור מוחלט להציב שלטים גדולים על גג הבניין בו נמצא משרד עורכי הדין, כמו כן שלט למשרד עורכי דין חייב להיות מואר בתאורה קבועה ולא מהבהבת, אותיות השלט חייבות להיות בגוון אחיד, וכל שלט שאינו עומד בדרישות ועדת האתיקה הארצית עלול להוות עבירה אתית.

ועדת האתיקה הארצית קובעת כי ניתן להציב את השלט של משרד עורכי הדין בסמוך לכניסה לבניין בו שוכן המשרד, בכניסה למשרד עצמו ובמבואה של הבניין. במקרים בהם משרד עורכי הדין ממוקם בבניין עם משרדים נוספים והנהלת הבניין קבעה תקנון לגבי גודל ומיקום השלטים, יש לתכנן את השלט על פי תקנון הבניין אך יש להקפיד על גוון אחיד של האותיות ובמידה והשלט מואר, יש להקפיד על תאורה קבועה.

איזה שלט מתאים למשרד עורכי דין?

חשוב לדעת כי יש מגוון פתרונות שילוט לעסק, גם למשרדי עורכי דין. מאחר והשלט של משרד עורכי דין נועד לצרכי הכוונה בלבד, בהתאם להנחיות ועדת האתיקה של לשכת עורכי הדין בישראל, יש לפנות רק לחברת שילוט מובילה המתמחה בתכנון, ייצור והתקנת שלטים למשרדי עורכי דין. את השלט ניתן לייצר מחומרי גלם איכותיים שונים כמו אלומיניום, זכוכית, פרספקס, עץ, מתכות שונות אחרות או שילוב ביניהם. במידה ויש תחלופה גבוהה של עורכי דין במשרד כדאי לבחור בשלט מתקדם המאפשר החלפת שמות בקלות וללא עלויות גבוהות, לדוגמה שלט זכוכית או פרספקס עם מדבקות ויניל או שלט עם לוחיות מתכת שניתן להחליף.

מומלץ להתקין שלט הכוונה למשרד עורכי דין בכניסה לבניין בו נמצא המשרד, במידה וניתן כדאי להתקין גם שלט במבואה של הבניין עם חץ הכוונה לכיוון המשרד או המעליות. בכניסה למשרד חשוב להתקין שלט יוקרתי עם שם ולוגו, אפשר לתכנן שלט מואר או רגיל, מחומרי גלם שונים, את השלט יש לתכנן היטב מאחר ויש לו חשיבות למיתוג המשרד וליצירת האווירה הנכונה והרצויה.

משרד עורכי דין מספק מעטפת שירותים רחבה, עליו לשדר סמכותיות, מקצועיות, אמינות, יושרה ויוקרה. לכן, חשוב כי השלט של משרד עורכי הדין ישקף את ערכי וחזון המשרד, יבדל אותו ממתחרים ויתרום לחיזוק המותג. בנוסף, מומלץ להתקין שלטי פנים על דלתות החדרים של עורכי הדין , כך לקוחות המשרד ימצאו בקלות את חדרו של עורך הדין המטפל בתיק שלהם.

אולי יעניין אותך גם?

דילוג לתוכן