מאמרים

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

הקשר בין שילוט למוצרי דפוס משלימים לעסק

כאשר מדובר במשיכת תשומת לב לעסק שלכם, שימוש בשילוט בולט יחד עם מודעות מודפסות המציגות לראווה תכנים שונים הקשורים למוצר או לשירות שלכם – הם דרך יעילה להעביר את המסר של העסק ולפרסם אותו ברבים.

הדפסת שלטים כדי לכוון את התנועה במרחבי העסק, או כדי להבהיר את חזון החברה, והדפסת מגנטים או לוחות שנה המיועדים כשי ללקוחות – כל אלה ועוד מסוגלים בסופו של דבר לא רק להעלות את קרנו של העסק בקרב צוות העובדים והלקוחות הקיימים, אלא גם למשוך אליכם לקוחות פוטנציאליים שעד כה לא היו ערים לפעילות שלכם.

מוצרי דפוס לפרסום עסקים או שילוט לעסקים יכולים לשמש מספר מטרות עסקיות. 

הנה כמה דוגמאות לשימוש אפקטיבי שיכול לתרום רבות לחברה:

 • מוצרי דפוס ושלטים שמטרתם ללכוד את תשומת ליבם של העוברים ושבים, ומתאימים, למשל, לתלייה בחנות או במשרד.
 • מוצרי פרסום שמטרתם למשוך אל הדוכן שלכם המוצב בתערוכה, את יתר המשתתפים והמבקרים בה. תוכלו להעשיר את הדוכן בסוגים שונים של כרזות, פליירים, מודעות מודבקות על לוחות ובקיצור, כל מה שיוכל להשלים את מראה הדוכן וישמש להעברת המסר של העסק שלכם.
 • מוצרי דפוס ושלטים המיועדים לאירוע מכירות מתוכנן. תוכלו ליצור קידום מכירות ברור ובולט לעין באמצעות מגוון של כרזות, לוחות מודעות, שילוט ועוד.
 • פרסום העסק באמצעות מודעות, כרזות, מגנטים למקרר, שלטי חוצות ודגלים – כל אלה הם מוצרים שיכולים להציג את הלוגו של העסק, את הפרטים ליצירת קשר, או כל מידע אחר שאתם רוצים להנגיש ללקוחות הפוטנציאליים שלכם.

עכשיו, לאחר שקבעתם מהם הצרכים של העסק שלכם מבחינת שילוט ופרסום לעסק, תוכלו להתחיל לחשוב על איזה צורך שלכם יוכלו דרכי הפרסום הללו לתת מענה. וזה הזמן לשאול את עצמכם כמה שאלות מפתח, כמו:

 • האם השילוט או הפירסום מיועדים לשילוט פנים או חיצוני?
 • אם הפרסום יוצב בחוץ, כמה זמן הוא אמור להישאר בחוץ?
 • האם הפרסום – השילוט, המודעות – צריך לעמוד בתנאי מזג אוויר מסוימים?
 • האם השילוט יישאר בחוץ בגשם וברוח או שאתם מתכוונים להכניסו פנימה בלילה?
 • בין אם אתם משתמשים בפרסום זה בפנים או בחוץ, מהי מידת העמידות שתידרש ממוצרים אלה?
 • בעולם אידיאלי, כמה זמן תרצו שהמוצרים יחזיקו מעמד?
 • האם אתם מתכננים להשתמש במוצרים אלה באירועים נוספים בתוך העסק או במקומות אחרים, או שתשתמשו בו רק פעם או פעמיים לאירועים מיוחדים?

כאשר אתם יוצאים לחיפוש אחר החברה שתוכל לענות לצרכים שלכם לשילוט ולפרסום, חשוב מאוד להצטייד בתשובות שלכם לשאלות אלה.

מיקום השלטים ומוצרי הדפוס

חומרים שונים יכולים לעמוד בפני סוגים שונים של תנאי מזג אוויר. לדוגמה, אם אתם יודעים שמוצרי הפרסום יעמדו באירוע שמתקיים בחוץ וייתכן שירד גשם, מומלץ לבחור בחומרים עמידים בפני רטיבות כמו ויניל או פלסטיק. בנוסף, תנאים של גשם מצביעים גם על כך שתצטרכו לוותר על חומרים קלים שאינם עמידים בפני מים כמו פוסטר מנייר. ואם צפויים תנאים של מזג אוויר סוער, חשוב לוודא שתבחרו במוצרים כבדים שיחזיקו מעמד, כשהם קשורים ומעוגנים היטב כך שלא יתמוטטו.

קחו בחשבון שתצטרכו לתכנן כיצד לתלות את השלט או לאיזה חומר להדביק אותו. למשל, תוכלו לנצל את שטח החלון בחנות, ולבחור במדבקות או בשלטים שניתן לחבר בקלות לחלון הזכוכית.

השיקול הסופי מבחינת המיקום צריך להיות הגודל הפיזי של המוצר, כלומר של השלט או המודעה. במיוחד כאשר הוא צריך להתאים למרחב שהוקצב לפרסום זה. זכרו, ככול שגודל הגופן גדול יותר כך יהיה קל יותר לקרוא את השלט או המודעה שלכם. ככול שתבחרו בשלט גדול יותר, כך יהיה קל יותר לקרוא אותו. שתי דוגמאות לכך,

 • אם אתם מתכננים לתלות שלט המפרט את שעות העבודה בעסק או הודעה המפרסמת קידום מכירות כלשהו, הקפידו למדוד היטב את השטח הנתון, עוד לפני שתחשבו על עיצוב המוצר, כדי שגודל השלט יאפשר לכם לבחור בפונט גדול וקריא.
 • אם אתם מתכננים לתלות שלט מעל לכניסה לעסק או למשרד, חשוב לוודא שהשלט יותאם היטב לשטח שמתחת לגגון. אם הוא יהיה ארוך מדי, יתכן ויהיה קשה לתלות אותו, אם הוא יהיה קצר מדי, שטח ההודעה יצומצם.

לסיכום, גם השילוט וגם מוצרי הדפוס השונים, מאפשרים לכם להעביר מסרים, להתפרסם, להגדיל את מעגל הלקוחות ובכלל להרחיב את היקף העסקים שלכם.

אולי יעניין אותך גם?

דילוג לתוכן