שלטים למסעדות

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

שלטים למסעדות

חברת ׳גבע ניהול וביצוע פרויקטים בשילוט׳, מציעה פתרונות שילוט עדכניים ומתקדמים גם למסעדות הזקוקות למערכת שילוט מקיפה, חיצונית ופנימית. אנחנו פועלים על פי התפיסה לפיה, שילוט מסעדה מעוצב, מקורי וייחודי נועד לא רק לספק מידע חיוני אלא גם לחזק את המותג.

השירות האדיב והאישי, יחד עם הניסיון העשיר והמומחיות שלנו בניהול וייצור של מערכות שילוט במגוון סגנונות וחומרים איכותיים ובטכנולוגיות מתקדמות – מסתכמים בתוצאה אחת: שילוט לעסק המותאם במדויק לצרכים, למטרות ולדרישות של כל אחד מהלקוחות שלנו!

גלריית עבודות

תכנון שלטים למסעדות

תכנון מערכת השילוט מתחיל בהבנת הצרכים של הלקוחות ובמציאת הפתרון המתאים ביותר לצרכים אלה. אנחנו, בחברת גבע, נקבע יחד אתכם את אסטרטגיית השילוט המתאימה ביותר למסעדה שלכם, בהתבסס על מאפייני המסעדה ועל צרכי המותג שלכם.

אסטרטגיית השילוט כוללת גם ייעוץ באשר למיקום המתאים ביותר לכל אחד מהשלטים, כדי להבטיח שאכן יוכל להשיג את יעדיו. במיוחד השילוט שאמור למשוך למסעדה לקוחות פוטנציאליים ולאפשר להם למצוא אתכם בקלות.

כידוע, הצבת שלטי חוץ כרוכה בקבלת רישוי לשלטים מהרשות המקומית. אנחנו נכין עבורכם את הטפסים הנדרשים לקבלת רישוי לשילוט המסעדה שלכם, ובשלב הבא נייצר עבורכם שלטים איכותיים, שיותקנו במקצועיות, במיומנות ובמהירות, תוך הקפדה על שימוש בחומרי גלם איכותיים שיציעו רמת עמידות גבוהה גם לאותם שלטים המותקנים בחוץ ומתמודדים עם פגעי מזג האוויר המשתנים.

למה חשוב להשקיע בשילוט למסעדות?

שילוט למסעדות הוא חלק חיוני במלאכת השיווק והוא תורם רבות לשגשוגן של מסעדות. בין אם מדובר בשילוט לבתי קפה רומנטיים וחמימים עם תפריט שף מתחלף, בשילוט המתאים יותר למסעדות יוקרה המתהדרות במרכיבים מקומיים, או בכל סגנון אחר של מסעדה, הדבר החשוב ביותר שתוכלו לעשות עבור העסק שלכם הוא להביא אליכם את אותם לקוחות פוטנציאליים שאולי אפילו לא יודעים על קיומכם.

אתם בוודאי מציעים אוכל טעים להפליא, תמורה נהדרת למחיר, מיקום מדהים ושירות לקוחות מעולה, אבל כל אלה לא ישנו הרבה אם ציבור גדול של אנשים לא יצליח למצוא אתכם.

מערכת שילוט פנים וחוץ מציעה לכם כלי שיווקי יעיל וחסכוני. חשבו למשל על אותו שלט חוצות אחד ויחיד שמזמין את הקהל הרחב 24 שעות ביממה, שוב ושוב, שנה אחרי שנה, לבוא וליהנות מארוחה במסעדה שלכם, ועכשיו, השוו את האפקט של שלט החוצות לאפקט של מסע פרסום בעיתונים, ברדיו ובטלוויזיה שרץ לזמן מוגבל או של פרסום במדיה החברתית שעשוי להגיע רק לפלח קטן מהאוכלוסייה.

מהניסיון הרב שצברנו במהלך השנים בתכנון ובייצור שלטים בכלל ושלטים למסעדות בפרט, נוכל להבטיח כי שלט חוץ ופנים המעוצב היטב ומיוצר מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, תורם המון ליצירת רושם ראשוני עוצמתי המרמז על שירות איכותי וגורם לאנשים להגיע למסעדה ולהיכנס פנימה.

שילוט למסעדות – למה כדאי להשקיע בו?

במחשבה ראשונה זה נראה כאילו כוחו של השיווק המקוון הופך את השילוט הפיזי למסעדה למיותר למדי. הרי אפשר להשתמש באתר המסעדה או באפליקציה לנייד כדי להשיג שיווק דיגיטלי אינטראקטיבי! לא? מה יותר פשוט מלחיצה על הכפתור באתר כדי להזמין שולחן או Take away הביתה? אז בשביל מה צריך שילוט?!

רגע. רגע. אל תמהרו להסיק מסקנות. המחקר מלמד כי היתרונות של פרסום באמצעות שילוט הם עדיין משמעותיים ביותר ולא פחות מכפי שהיו לפני שנשבינו בקסם האינטרנט.

יש כמה דברים נוספים שאפשר ללמוד מהמחקר על חשיבותו של שילוט איכותי, למשל:

  • צרכנים רבים חלפו על פני עסק שניסו למצוא ופספסו אותו רק בגלל שילוט גרוע.
  • עסקים רבים דווחו על עלייה משמעותית ברווחים שלהם לאחר ששדרגו את השילוט החיצוני שלהם.
  • בהשוואה לשאר אמצעי הפרסום, שילוט טוב מציע שיווק יעיל מאוד ולקוחות רבים בחרו להיכנס לעסק לאחר שראו את השלט שלו.
  • אנשים רבים מניחים הנחות לגבי איכות העסק רק על סמך התרשמותם מאיכות השלט שלו.

מממצאי המחקר ניתן ללמוד כי שלטים הם דרך מצוינת, מוכחת ומהימנה לפרסום המסעדה, האוכל והמשקאות הייחודיים שלה. הממצאים גם מחזקים את העמדה כי שילוט חיצוני איכותי ומעוצב נכון, חיוני מאוד להצלחת המסעדה.

אולי אתם מפעילים אתר של המסעדה שלכם שבו ניתן לבצע הזמנות מקוונות, אבל אחרי הכל המסעדה ממוקמת במבנה פיזי ורוב האנשים מגיעים אליכם פיזית כדי לבלות וליהנות מארוחה טעימה באווירה נעימה. במצב שכזה, זה לגמרי הגיוני ליצור עבור המסעדה גם שלט פיזי, שלט אטרקטיבי מאוד שיוכל לפתות אנשים להיכנס למרחב הפיזי שלכם, לשבת לשולחן בכיף וליהנות מארוחה טובה באווירה ידידותית ומזמינה.

הצוות המקצועי והמיומן שלנו ישמח לתכנן ולייצר עבורכם מערכת שילוט איכותית ומרשימה שתוכל למשוך אליכם לקוחות רבים יותר, אנשים שיגיעו במיוחד אליכם כדי לבלות וליהנות מהאווירה, מהשירות ומהמאכלים המיוחדים.

שילוט חוץ למסעדות

כעת, משברור לכם למה שלטים לעסקים בכלל ושלטים לבתי קפה ולמסעדות במיוחד, כל כך חיוניים להצלחת עסק המסעדנות שלכם, בואו נראה מה שילוט המסעדה אמור להשיג עבורכם.

מקסימום חשיפה

כדי למשוך את תשומת לבם של לקוחות פוטנציאליים אתם זקוקים לשלט בולט. לשם כך נעצב עבורכם באופן ייחודי שלט שאי אפשר יהיה להתעלם ממנו. תוכלו לבחור, למשל, בשלטי ניאון שיאפשרו לאנשים למצוא אתכם בקלות.

אם אתם זקוקים לשלטי חוצות כדי למשוך את תשומת לבם של הנוסעים בכביש המהיר, נוודא ששלטים אלה יכילו טקסט חיוני ותמציתי ויהיו קלים לקריאה ממרחק.

נעצב עבורכם גם שלט בולט ומושך כל עין שימוקם בסמוך למסעדה, כך שאף אחד לא יעבור ליד המסעדה וימשיך הלאה רק בגלל שלא הבחין בה.

הצוות המקצועי שלנו ישתמש בטכניקות עיצוב שונות כדי להבטיח מערכת שילוט איכותית שתשרת היטב את המסעדה שלכם, כגון:

שימוש בצבעים זוהרים ונועזים

צבעים מרהיבים יכולים להבליט את השלט החיצוני של המסעדה. ניתן להשתמש גם בצבעים מנוגדים, כמו גופן כהה על רקע בהיר או להיפך, ובכך ליצור טקסט בולט וברור לעין.

שימוש בעיצוב ייחודי

  • אם למותג המסעדה שלכם יש לוגו או גופן ספציפי שאנשים מקשרים אליו את המסעדה שלכם, נוכל להדגיש תכונות אלה בשלט. שלט הכולל שילוב של לוגו או תמונה בולטים היטב, ייראה גם על ידי העוברים ושבים באזור.

שימוש בשלטים מוארים למסעדות

שלטים מוארים למסעדות מפרסמים את העסקים בלי הפסקה גם ביום וגם בלילה. אם תבחרו בשלט מואר, צוות העיצוב שלנו יתכנן עבורכם שלטים מדהימים שייצרו את אפקט ה-wow שאתם מחפשים. אם תחליטו לבחור באותיות תלת מימד לא מוארות, ניתן יהיה להתקין זרקור שיאיר את השלט כך שייראה היטב גם בשעות החשיכה.

בסופו של דבר, לעומת השיווק המקוון, אנחנו מציעים לכם שלט פיזי, מוצק וייחודי שיבליט את המסעדה כך שתישאר חקוקה בזיכרונם של הלקוחות.

שילוט פנים למסעדות

שילוט פנים למסעדות צריך למשוך את העין ובו בזמן גם לשרת את המותג שלכם. בין אם תבחרו בשלטי זכוכית או באותיות בולטות, שילוט הפנים במסעדה אמור לכלול כמה סוגי שילוט, כגון:

שלטי בטיחות והכוונה

חלק משלטי הבטיחות במסעדה, כמו יציאת חירום במקרה של אש, צריכים להיות ממוקמים באזור האירוח. שלטי בטיחות אחרים, כמו שלטי עזרה ראשונה וארון כיבוי אש, אפשר להציב גם מאחורי הבר או באזור המטבח. שלטי הבטיחות צריכים להיות פשוטים וקלים לזיהוי כך שאנשים לא יפספסו אותם במצבי חירום. וכמובן לא נשכח גם את שלט ההכוונה לשירותים שמקל על האורחים למצוא אותם!

שלטי מידע

שלטי מידע יכולים להוסיף לחוויית הלקוח ולהעצים את מיתוג המסעדה.
  • אם המסעדה בסגנון מזון מהיר, שלט התפריט הוא החשוב ביותר מבין שלטי המידע. השלט מודיע מה יש בתפריט וכמה זה עולה. נעזור לכם לעצב שלט תפריט מתאים למותג שלכם. השלט יכול להשתלשל מהתקרה, להיות מוצמד לקיר או לעמוד על הדלפק ועל הרצפה.
  • שלט המציג את זמני הפתיחה של המסעדה, גם הוא שלט מידע חיוני שחייב להיות גלוי לעין במיוחד כשהמסעדה סגורה.
  • שלטי מידע אחרים שיכולים להוסיף לחוויית האירוח, כוללים שלטים המציינים את מקור המזון או את אופן גידולו, ביקורות טובות ופרסים שהמסעדה קיבלה, וכל מידע אחר שיוכל לגלות לאורחים, מי אתם!
לבסוף, לא כל שלטי הפנים צריכים להתייחס למסעדה עצמה, וחלקם יכולים להיות חלק מהעיצוב הכללי. למשל, שלטים לחנויות ולמסעדות יכולים להציג ציטוטים מפורסמים, את סלוגן המותג או כל מסר אחר שיכול לתמוך בעסק שלכם. שלטים שכאלה יכולים ליצור את האווירה הנכונה שתתמוך ותעצים את המיתוג שלכם.

אולי יעניין אותך גם

תכנון שלטי חוצות ושלטי ענק, בחירת חומרי הגלם, ייצור השלטים, התקנתם והצבתם במקום

תכנון, ייצור והתקנת שלטי פנים באיכות גבוהה, ממגוון חומרי גלם ובשלל עיצובים מרהיבים

תכנון, ייצור והתקנה של שלטי ניאון לעסקים בשלל עיצובים מרהיבים ומקוריים ובשלל גדלים

פתרונות חדשניים ומתקדמים למשרדים הזקוקים לשילוט חוץ ופנים, עם או ללא תאורה

תכנון, ייצור והתקנת שלטים לעסקים המיועדים להכוונה

דילוג לתוכן