שלטים מוארים

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

שלטים מוארים

גבע ניהול וביצוע פרויקטים בשילוט מספקת ללקוחותיה את הפתרונות החדשניים והמתקדמים ביותר בכל עולמות השילוט. החברה מציעה מעטפת שירותים רחבה הכוללת ייעוץ לכל לקוח על מנת לסייע לו לקבל החלטה נכונה ולבחור את השלט המתאים ביותר לצרכיו ולתקציבו. החברה מציעה בין השאר גם שלטים עם תאורה פנימית חסכונית, שילוט מואר נועד להבטיח נראות גבוהה של העסק גם בשעות הערב והלילה, השלט מסייע ללקוחות למצוא את העסק והוא משפר ומחזק את המותג.

גלריית עבודות

פתרונות איכותיים ויצירתיים המותאמים לצרכי הלקוח באמצעות שלטים מוארים

החברה מציעה מגוון שלטים מוארים במחירים תחרותיים ובעיצובים מותאמים אישית לצרכי הלקוח והמותג.
שלט עם תאורה פנימית יכול להגיע בכל גודל וגוון, יש מגוון טכניקות ייצור ושיטות חדשניות המאפשרות לכל לקוח ליהנות מפתרון מושלם ואיכותי.
בין השאר, החברה מציעה את השלטים הבאים עם תאורה פנימית:

קופסאות תאורה למשרדים, עסקים, חנויות ומבנים

כיום ניתן לראות קופסאות תאורה בעסקים רבים ועל מבני מסחר, מוסדות ציבור, מפעלים ובנייני משרדים. השלטים תורמים לנראות גבוהה, מסייעים ללקוחות למצוא את העסק או המבנה בקלות, גם בשעות החשיכה, והם מחזקים את המותג. שלטים מוארים ניתן לראות מרחוק, הם מסייעים לעסק לבלוט באזור וליצור בידול מעסקים מתחרים, וניתן באמצעותו למשוך לקוחות חדשים.

כמו כן, לקופסאות תאורה יש חשיבות גבוהה לפרסום יעיל ואפקטיבי של מרכזי קניות מסחריים, מפעלים תעשייתיים, מוסכים, חנויות ומשרדים.

שלט לעסק מהווה אמצעי מוכח לחיזוק המותג והוא כלי פרסומי חשוב לכל סוגי העסקים והלקוחות.
למעט השקעה ראשונית בעלות תכנון וייצור השלט, הלקוח אינו נדרש לעלויות נוספות, למעט תחזוקה שוטפת.

את קופסאות התאורה מייצרים לרוב מאלומיניום וחזית מפרספקס בגלל עמידות החומרים בפני פגעי מזג האוויר. על חזית השלט ניתן להדפיס או להתקין פרספקס צבעוני.

קופסאות תאורה מיועדות לשימוש פנים וחוץ, לצרכי הכוונה, אזהרה, פרסום, קידום מכירות ושיווק. כך לדוגמה, ניתן למצוא בקניונים, בחניונים ובבנייני משרדים שלטים עם תאורה לצרכי הכוונת קהל הלקוחות בתוך ומחוץ למבנה, למשל שלטים המורים על מיקום מעליות, חדרי נוחיות, חניונים וכדומה.

שלט מואר לבניין

שלטים נמצאים בכול מקום! לכן, נדרש שילוט בניין משפיע, שיוכל לעזור לעסקים לייחד ולבדל את עצמם מהמתחרים. כאשר אנחנו עוברים ברחבי העיר, קשה מאוד לפספס את השלטים המוארים המותקנים על הבניינים השונים, במיוחד בשעות החשיכה. שלטים צבעוניים ובהירים הם חלק מהאובייקטים הבולטים ביותר ברחובות שלנו. ושלטים מסחריים נהדרים מושכים את תשומת הלב ומשאירים רושם בלתי נשכח. בכול הנוגע לשלטי בניין מוארים, ישנן אפשרויות בחירה רבות, והמטרה היא ליצור שלט בניין שמושך את העין ומאפשר לאנשים לתפוס בהצלחה את מהות המותג, ובכך לעזור להצמיח את העסק. אין ספק ששלטים נהדרים מגדילים את חשיפת המותג ועוזרים למשוך לקוחות פוטנציאליים חדשים. שלטי בניין מוארים הם השקעה חשובה והפתרון הנכון להשגת כמה יתרונות משמעותיים לעסקים. לדוגמה, שלט מואר לבניין גלוי לעין 24/7, כך שהוא עובד עבורכם גם כשהעסק סגור. אנשים שעוברים במקום בכול שעה ובכל יום מימות השבוע, לא יוכלו שלא להבחין בשילוט המואר שלכם. וככול ששלט הבניין ייחשף לעיני אנשים רבים יותר, כך יהיו לכם הזדמנויות רבות יותר למשוך אליכם לקוחות חדשים. שלט מואר לבניין מעביר מסרים חשובים לקהל הלקוחות. כאשר מסרים אלה כוללים מאפיינים מסוימים, כמו תאורה וצבעי הלוגו, הם יוכלו להוביל להחלטות רכישה. לבסוף, שלט מואר בנוי מחומרים עמידים במיוחד לתנאי מזג האוויר השונים, והוא מחזיק מעמד שנים רבות.

שלטים מוארים ייעודים עם תאורה חסכונית

בעקבות המגמה הירוקה הסוחפת את העולם והדרישה לשלטים עם תאורה חסכונית, גם חברת גבע ניהול וביצוע פרויקטים בשילוט מציעה פתרונות מתקדמים וחדשניים ללקוחותיה. החברה מציעה שלטי אותיות בנויות בתלת מימד וקופסאות תאורה עם נורות לד חסכוניות. כמו כן, ניתן לבחור בשלטים עם תאורה מסביב לשלט ליצירת אפקט מרהיב וייחודי.

את השלטים ניתן לייצר ממגוון חומרי גלם ושילוב ביניהם, בין החומרים השכיחים לייצור שלטים עם תאורה- פרספקס, אלומיניום, נירוסטה, פי.וי.סי.

לפרטים נוספים ולהזמנות התקשרו עכשיו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

אולי יעניין אותך גם

תכנון שלטי חוצות ושלטי ענק, בחירת חומרי הגלם, ייצור השלטים, התקנתם והצבתם במקום

תכנון, ייצור והתקנת שלטי פנים באיכות גבוהה, ממגוון חומרי גלם ובשלל עיצובים מרהיבים

תכנון, ייצור והתקנה של שלטי ניאון לעסקים בשלל עיצובים מרהיבים ומקוריים ובשלל גדלים

פתרונות חדשניים ומתקדמים למשרדים הזקוקים לשילוט חוץ ופנים, עם או ללא תאורה

תכנון, ייצור והתקנת שלטים לעסקים המיועדים להכוונה

דילוג לתוכן