מאמרים

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

שלטי פנים

שלטים אלה נמצאים בתוך סופרמרקטים או בתי עסק גדולים ומכוונים את הקהל למחלקות שונות. הם נמצאים במוסדות גדולים או במשרדי ממשלה, ליד חדרים שונים. השילוט הוא איבזור חשוב מאוד בהתמצאות בשטח ויש לו מטרות שונות. המטרה העיקרית היא לכוון את הלקוח למקום שחשוב לבעל העסק. לשילוט הפנים יש תודעה שיווקית גבוהה, כמו החדרת הלוגו של החברה לראשו של הלקוח המתבונן בו וגם כפרסום, הוא נתפס כפחות אגרסיבי כי הלקוח לא רואה אותו כפרסום אלא כאביזר מובן מאליו שיהיה בבית עסק. כך אנחנו רואים שלטי פנים במשרדי עורכי דין, בבנקים, בחברות ביטוח גדולות, בקניונים ומרכזי קניות רבי-חנויות, שירותים, אולמי קולנוע ועוד.

כמה זה עולה?

שלטי הפנים הם חלק מתוקצב מתוך שילוט של בית עסק כשמחליטים לפתוח אותו לקהל הרחב. אפשר לעשות שילוט פנים משלל אפשרויות של חומרים. בגבע שלטים, נוכל לעשות עבורכם שילוט כזה מפרספקס, מפליז, מזכוכית, מאלומיניום וגם מנירוסטה. המחיר משתנה בהתאם לטכנולוגיות שמשתמשים בהם לצורך הכנת השלטים וזה אומר שזה יכול להיות בצריבה או ביציקה, בליטוש, בהברקה או בהדפסה. כל טכניקה נושאת מחיר שונה ואנשי מקצוע שמומחים בו.

האם יש דבר כזה עודף בשלטי פנים?

כן. חשוב לא להכביר שלטים בבית העסק שלך. לפעמים כל המוסיף גורע וזה יכול לבלבל את הלקוח או המבקר במרכז הקניות או במשרדים הגדולים שלך. בגבע יכולים לייעץ לך מראש לכמה שלטים תזדקק. במסגרת הליווי שלנו את הלקוח, אנחנו מגיעים למשרד לפני כניסת העובדים והלקוחות ועוברים על כל חדר וחדר ובכל מסדרון ופינת שירותים כדי לראות כמה שלטים צריך, היכן, מאילו חומרים ובאיזו טכניקה. לקוחותינו למדו להתייעץ איתנו משום הניסיון המקצועי הרב. עודף שילוט יכול לגרום לרתיעה של לקוחות ואי-חזרה לבית העסק שלך או למשרדיך בגלל תחושת בלבול ופיזור.

כל השלטים – בגבע

גבע שלטים עתירי ניסיון רב שנים בשילוט. אנחנו עוסקים בשילוט פנים, שילוט הכוונה ובטיחות, שילוטים לבתי עסק גדולים, מוארים ולא מוארים מחומרים רבים ושונים. אנחנו עובדים עם תוכניות שרטוט ואדריכלות, עם יועצים בתחום החשמל והבנייה והתשתיות ואין דבר שנעלם מעינינו. האחריות על טיב המוצר, תקינותו ובטיחותו היא צד חשוב מאוד בשירות שלנו ללקוח ולכן לקוחותינו רואים בנו שותפים אמיתיים ומתייעצים גם בתכנים של השלטים ובכל דבר שיכול לעזור ולתרום למערכת שלהם. אנו גאים על שנים רבות של ניסיון והענקת שירות טוב ומשתלם.

אולי יעניין אותך גם?

דילוג לתוכן