מאמרים

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

בחירת שילוט פנים למשרד עורכי דין

עולם העסקים רווי בתחרות קשה כמעט בכל תחום ותחום. זו הסיבה שיש חשיבות גבוהה מאד לפרטים או פעולות שונים שכדאי לבצע על מנת להבליט את העסק ולגרום לאנשים, שהם לקוחות קיימים או פוטנציאליים לדעת על קיומו ועל מיקומו המדויק. לשם כך יש כיום לא מעט סוגים של אביזרי שילוט שמתוכן צריך לבחור.

כאשר צריך לבחור את אמצעי השילוט הנכונה עבור משרד עורכי דין צריך לחשוב לעומק ולא לקבל החלטות שלא בהכרח תהיינה נכונות או רלוונטיות לעיסוק מסוג זה. ראשית – מדובר בעיסוק רשמי ומכובד מאד. בדרך כלל יהיו משרדי עורכי הדין ממוקמים בלב אזורי עסקים ותעשייה, בבניינים שמיועדים לחברות או פירמות מכובדות או משרדים שנותנים שירות ציבורי. זו הנחת היסוד כאשר צריך להתאים את השילוט. מכאן והלאה צריך גם לחשוב על המשרד הספציפי, על החזון שלו ועל השקפת העולם העסקית שלו.

מה צריך לקחת בחשבון כשבוחרים את השילוט למשרד עורכי דין:

  • גודל – השלט צריך להיות גדול דיו על מנת להכיל את כל המידע הדרוש אודות המשרד – שם הפירמה, באילו תחומים החברה מציעה שירותים ומיקום מדויק בבניין או ברחוב.
  • במידה ועשויים להגיע למקום עוברים ושבים בשעות הערב – צריך לוודא שיש שילוט מואר ותקין, גם אם המשרד סגור באותן השעות.
  • מיקום השלט – השילוט צריך להיות ממוקם במקום שבו הוא יהיה בולט וברור לקריאה והבנה וכמובן ללא הפרעה למעבר או לתנועת העוברים והשבים בסביבה הקרובה.
  • מידע – השלט חייב להכיל את המידע החיוני בלבד – כתובת ומספר טלפון. לא מומלץ להעמיס בפרטים שאין בהם צורך על מנת שהמלל לא ייראה עמוס או ארוך מדי, מה שיגרום לוותר על קריאת השלט.
  • הכוונה – יש מקרים שבהם המטרה של השילוט היא לכוון את הלקוחות או העוברים והשבים אל המשרד עצמו. גם כאן חייבת להיות ההכוונה נוחה, פשוטה לקריאה והבנה וכמובן אינטואיטיבית כמה שאפשר. במידת הצורך – כדאי שיהיו כמה שלטים שכאלה.

אילו שלטים עשויים להיות מתאימים למשרד עורכי דין

כאמור, חשוב לשים לב לבחירה נכונה של השלט ובמקרים מסוימים אפילו לעצב אותו בהזמנה אישית. לא כל המשרדים של עורכי דין נושאים את אותו חזון, השקפת עולם או מטרות ולעיתים קרובות המסר הזה יכול להופיע בדרך זו או אחרת על כבי אמצעי השילוט החיצוניים המוצבים ברחוב. כך אפשר לדעת מראש מי יכול להגיע ויתקבל על מנת לתת לו שירות ומי לא נכלל בקהל היעד של הלקוחות המתאימים לקבלת שירות ממשרד זה. חשוב מאד לקבל ייעוץ מקצועי על מנת להבין מה ימשוך לקוחות להגיע ומה ישדר כלפי חוץ את מה שמנהלי המשרד מאמינים בו.

איך בוחרים את השילוט המתאים?

הדבר החשוב ביותר הוא סוג הכתב או האותיות. אמצעי שילוט אותיות בולטות מתאימים מאד לרחוב או סביבה הומה, שכן האותיות הבולטות יגרמו לכיתוב כולו להיות בולט ואי אפשר יהיה להתעלם ממנו או לא לשים לב לכך שהוא נמצא שם. במידה ומדובר בשלטים שצריך לתלות על דופן הבניין או מחוץ לחלון המשרד – כדאי שיהיו אלה שלטים מאלומיניום, שנחשבים לקלי משקל באופן יחסי ואפשר להפיק ולעצב אותם בכל גודל דרוש. כדאי לוודא שהגודל והצורה של הכיתוב מתאימים לראייה מרחוק על מנת שאפשר יהיה להבין בקלות מה קורה במשרד הזה, גם במבט חטוף.

השפעת מיקום המשרד על בחירת השילוט

משרד עורכי דין יכול להיות ממוקם בבית פרטי, משרד מבודד או בלב אזור תעשייה ועסקים. כך או כך – כאשר יגיעו הלקוחות אל הבניין שבו ממוקם המשרד הם יצפו לראות אמצעי שילוט פנים שיעזרו להם להתמצא במקום, למצוא את המשרד וייתכן אפילו שהם יצליחו לשמור על סודיות ההגעה שלהם, בזכות מיקום מעט מרוחק של המשרד ממרכז הבניין. חשוב מאד לזכור כל הזמן שאמצעי השילוט אמורים גם לשווק את המשרד ולוודא שהעוברים במקום יודעים על קיומו אך גם כמובן לסייע ללקוחות להגיע אליו בקלות רבה ככל האפשר ולא ללכת לאיבוד בדרך.

אולי יעניין אותך גם?

דילוג לתוכן