שלטי ניאון לעסקים – היתרונות לבחירת שילוט מואר לעסק

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

השילוט לעסק שלכם נחשב לאחד הנכסים השיווקיים החשובים ביותר שלו. השילוט מספר ללקוחות ולמבקרים שלכם איפה אתם, מי אתם, ובמקרים רבים גם מה אתם עושים.

שילוט לעסקים נחשב לאחד הדברים הראשונים שאנשים רואים כשהם מגיעים למקום הפיזי של העסק. לכן, תמיד טוב לוודא שהמיתוג הוויזואלי שלכם הוא אחד שאין שני לו.

הגדלת כוחו של השילוט באמצעות שלטי LED או שלטי ניאון לעסקים, יכולה להיות דרך נפלאה להבלטת העסק מעל למתחרים שלו.

שלטים מוארים קלאסיים נוצרו באופן מסורתי באמצעות נורות ניאון. את האפקט של  שילוט מואר ומזמזם ניתן היה להשיג על ידי מילוי צינורות זכוכית בניאון (או בגז אציל אחר), והעברה של זרם חשמלי דרכו.

היום, נוספה לאותה שיטה של שלטי ניאון שיטה חדשה ליצירת שלט מואר לבניין או לעסק. ובימינו רוב השילוט המואר המודרני משתמש בנורות LED, שהן ׳דיודות פולטות אור׳ (Light Emitting Diodes). נורות LED זמינות במגוון צבעים והן הרבה יותר חסכוניות באנרגיה מאשר הניאון. אם שלט ניאון ישן עשוי היה להזדקק ל-15,000 וולט כדי לפעול, התקנת תאורת LED מקבילה משתמשת רק ב-24 וולט.

בין אם מדובר בשלטי LED או בשלטי ניאון לעסקים, להתקנת שילוט מואר לעסק שלכם יש כמה יתרונות חשובים.

נראות בולטת 24/7 באמצעות שלט מואר לעסק

אם אתם משתמשים בשלטים לעסקים שאינם מוארים, חלון הראווה שלכם לא יהיה מספיק גלוי לעין וכנראה תפספסו לקוחות פוטנציאליים. שילוט מואר, לעומת זאת, ימשיך לעבוד עבור העסק שלכם גם כשהוא כבר סגור.

עוברים ושבים שמסתובבים באזור העסק שלכם יוכלו להבחין בשלט שלכם בכול שעות היממה. וככול שהעסק יקבל חשיפה רבה יותר, כך יהיו לכם הזדמנויות רבות יותר למשוך לקוחות חדשים.

שלטי LED ושלטי ניאון לעסקים, נחשבים לאחת מאסטרטגיות השיווק היחידות שיעבדו עבורכם מסביב לשעון ויעזרו לעסק לבלוט באופן משמעותי בשוק התחרותי. אי אפשר להתכחש לעובדה שהתאורה    גורמת להתבלטות. שלט זוהר לאחר רדת החשיכה יכול לפעול כמגדלור. הוא יכול ליידע לקוחות שאתם קיימים ולמשוך אותם פנימה.

שילוט מואר, כמו למשל אותיות תלת מימד מוארות, לא חייב להיות רק מנת חלקם של עסקים שפתוחים כל הלילה. גם עסק שנסגר בשעות הערב המוקדמות, יכול להרוויח מהשארת השילוט דולק כל הלילה, תוך שהוא מזכיר ללקוחות שהעסק חי וקיים. השילוט המואר יוצר עסק שמפגין נוכחות יציבה ואמינה שלא נעלמת רק בגלל שהשמש שקעה.

יתרון שימושי נוסף של שילוט מואר כל הלילה הוא היכולת שלו להוות סיוע לאבטחה. כשאתם מתקינים שלט זוהר שדולק ללא הרף, זה יכול להרתיע פורצים המבקשים לחדור לנכס, מכיוון שהשלט המואר עלול לגרום להם לתהות שמא גם המצלמות ממשיכות לפעול בפנים, או אולי מישהו עדיין נוכח במקום.

חשיבותו של השילוט המואר לא מצטמצמת רק לשעות החשיכה. אחרי הכול גם מזג האוויר יכול להקשות על לקוחות לראות את העסק שלכם. כשיורד גשם זלעפות או שורר ערפל כבד, שלט שמקרין אור בהיר וזוהר יכול להיות יתרון גדול.

שילוט חיצוני ראשי מואר יכול להיות בעל ערך רב גם לשלטי בטיחות או לשלטי הכוונה מוארים. למעשה, התקנת שלטי LED או שלטי ניאון לעסקים מוארים היטב, יכולים להוות תוספת מתחשבת מאוד למתחם העסקי שלכם.

שלטי ניאון לעסקים לטובת ייצוג ערכי המותג שלכם

התקנת שלט מואר לעסק, מותאם לעיצוב המותג של העסק שלכם מעניקה גם יתרונות שאינם מוחשיים.

צבע, עיצוב וסגנון השלט מספרים רבות על העסק שלכם. אנשים יניחו הנחות מסוימות לגבי המותג שלכם, רק על ידי התבוננות בשילוט העסקי שלכם. עיצוב שלטים שלוקח בחשבון את עיצוב המותג יכול לסייע להעברת רגשות חיוביים ללקוחות, כמו ביטחון עצמי, ידידותיות או אמינות.

שלטי ניאון לעסקים משדרים יוקרה

שלט מואר לעסק, מעוצב ומשודרג היטב יכול לשדר יוקרה.

אם אתם רוצים שהשילוט שלכם יראה כאילו ההצעה שלכם יוקרתית, מפוארת או שאפתנית יותר מזו שמציעים המתחרים שלכם, שילוט מואר מעוצב בטוב טעם יכול באמת לעזור לרומם את המותג שלכם בתודעה של הלקוחות שלכם.

לעומת הסגנון הקלאסי המיושן משהו שמציעים שלטי ניאון לעסקים, יש משהו טוב בנורות LED, שטמון בעובדה שהם קטנים מאוד ורב תכליתיים. המשמעות היא שניתן לשלב אותם במגוון דרכים בעיצובים רבים של שלטים. נורות ה-LED מאפשרות להשיג אפקטים מסוגננים כמו שילוט עם תאורה אחורית, שיכולה ליצור אפקט מואר ומרשים של הילה מאחורי ומסביב לאותיות וללוגו.

אין דבר שמרתיע יותר את הלקוחות משלט מואר עם נורה מהבהבת או שבורה. למרבה המזל, נורות LED מחזיקות מעמד זמן רב מאוד. למעשה, ברוב המקרים הצפי הוא ששלט ה-LED יחזיק מעמד שנים רבות. בקיצור, אם אתם רוצים להרשים, שלט מואר בנורות LED עשוי להיות הבחירה הנכונה.

לבדל את העסק שלכם באמצעות שלט מואר

תמיד כדאי להציג את עצמכם כעסק מובדל באופן ברור מהמתחרים שלו. אם העסק שלכם לא ישדר בבהירות את היותו שונה בצורה כלשהי מאחרים, יתכן שהלקוחות לא יראו מדוע כדאי להם לבחור בכם ולא בעסק שנמצא בהמשך הדרך.

מיתוג ויזואלי נחשב לאחת הדרכים המצוינות ליצירת בולטות. אז אם למתחרים שלכם אין שלטים מוארים לעסק, זו הזדמנות מצוינת עבורכם לזהור יותר, תרתי משמע, מאותם עסקים מתחרים. כמובן שאם למתחרים שלכם כבר יש שלטים מוארים, אין ספק שאתם חייבים למהר ולהשתמש בהם בעצמכם. כך תוכלו להבטיח שהעסק שלכם ייראה לא פחות מושך מהעסק של המתחרים.

העברת הצהרה מסוגננת באמצעות השילוט שלכם היא כשלעצמה דרך מעולה למשוך תשומת לב, אבל הוספת תאורה לשילוט בוודאי תסובב ראשים. מן הסתם, כל דבר שבולט יותר הוא גם בלתי נשכח יותר, ושילוט מואר יכול לגרום לכך שהמיתוג יידבק לזיכרון של הצופים בו, הרבה אחרי שראו אותו לראשונה.

שלט מואר לעסק בעיצוב וורסטילי

כל סוג של שילוט צריך להיות מתוכנן תוך התחשבות בסביבה שבה הוא יותקן. לא כדאי לשים שלט מעולה בגוון ירוק, כשמאחוריו עץ ירוק או למקם את השלט בזווית שבה רוב האנשים לא יוכלו לראות אותו.

תאורה יכולה לשפר את אפשרויות ההתקנה של השילוט, על ידי שיפור הנראות שלו במיקומים ובמצבים לא אידיאליים. לדוגמה, אם העסק זקוק לשילוט בפינה חשוכה ברחוב, או מתחת לסוכך המצל על החנות, עדיף להתקין שלט מואר שיוכל לוודא שאכן ניתן לראות אותו בכול מצב.

תאורת LED מאפשרת להשתמש בצבעי המותג שלכם במצבים שבהם אולי קיימת בעיית עיצוב כלשהי. למשל, אולי הלוגו שלכם בצבע אדום והשלט מותקן על קיר אדום. ניתן להעצים את השלט הזה באמצעות אור פנימי זוהר, או תאורת הילה אחורית, ובכך אפשר יהיה לעזור לשלט להתבלט מעבר לרקע שלו.

חיסכון באנרגיה

שילוט עם אותיות מוארות ב-LED מציע לכם שילוט מודרני וחסכוני באנרגיה. בניגוד לסוגי הנורות האחרים, נורות LED לא מתחממות יותר מדי כשהן דלוקות. ומכיוון שזו הדרך העיקרית שבה רוב הנורות מבזבזות אנרגיה (על ידי יצירה לא יעילה של חום ולא אור), יכולות נורות ה-LED לעשות את העבודה תוך שימוש במעט מאוד אנרגיה.

דילוג לתוכן