שלטים שחובה שיהיו במשרדים שלכם

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

האם יש שלטים שחובה להחזיק במשרד? לא בהכרח. האם יש שלטים שיכולים להוסיף המון – המון ערך למשרד? יכול מאוד להיות שכן. ועם זאת, בעולם שיש אינספור אפשרויות וסוגים, למטרות ולתכליות שונות, איך נדע מה באמת יכול להתאים למשרד שלנו? ובכן, כתבה זו תשאף להאיר על זה את הזרקור.

איזה שלטים יכולים להתאים לאזור המשרדי?

איזה שלטים "חובה" שיהיה? ובכן, ישנם סוגים שונים שניתן למנות, אשר יש בידיהם להוסיף ערך למשרד.

  1. ישנם שלטי מיתוג. שלטים שכאלה, יכולים לבטא את הערכים והלוק של המותג. מדובר בשלטים עשויי PVC,
  2. שלטי הכוונה יכולים לסייע במלאכת ההכוונה. בין אם רוצים להכווין לשירותים, למחלקת כוח אדם, לחדר הצילום וכן הלאה.  ובכלל, זה נראה די מקצועי כאשר אנחנו חושבים מראש על התנועה של מי שנמצא במשרדים שלנו ומסייעים לו להתמצא.
  3. גם שלטי פרסום יכולים להתאים. בייחוד אם יש מבקרים מבחוץ שאנחנו רוצים לחשוף למסרים. ו/או, אם אנחנו רוצים להזכיר לעובדים בארגון שלנו מה אנחנו מוכרים, כך שיהיה להם יותר קל להסביר ולהעביר את המסר כשזה יהיה רלוונטי.

אלו כאמור, דוגמאות מסוימות לשלטים שניתן להציב בתוך מבנה משרדי. כן גם בתוך משרדים להשכרה, משרדים שאולי נרצה לצייד אותם בשלטים חדשים. למעשה, ניתן לחשוב על שלטים מתאימים למשרדים שכאלה, גם לפני שעברנו אליהם. ולו מתוך הרצון להחזיק איזשהו חזון בראש לגבי המראה המקצועי והמשולט בתוכם.

מאילו חומרים ניתן ליצור שלטים?

ישנם מספר סוגי שילוט נוספים, או יותר נכון להגיד, סוגי חומרים מהם ניתן ליצור את השילוטים שלנו. כמו:

  1. שילוט מעץ: שילוט שיכול לשדר ביתיות, עושר, קרקע, אדמתיות, קרבה, "ביחד", וכן הלאה. יכול להתאים גם למצבים בהם רוצים שלטים עמידים יותר. או פשוט, להעביר לוק מסוים.
  2. שילוט מזכוכית: למראה יותר קלאסי, עתידני, יוקרתי, וכו'.
  3. שילוט מפרספקס: מדובר בחומר גלם זול, ועם זאת איכותי ועמיד שיכול להוות כתחליף זכוכית.

איזה שלט אנחנו באמת צריכים?

כשאנחנו חושבים איזה שלט אנחנו רוצים למשרד, איפה הוא יהיה, מה מטרתו ואיך ייראה, נוכל פשוט לחשוב על ההקשר הראשוני. ניתן לבדוק עם עצמנו, למה החלטנו שאנחנו רוצים שלט? האם זה קשור לסטייל עיצובי? האם זה קשור להבנת הצרכים של המשרד? ובהתאם למה שזה קשור, נוכל לבצע בחירות עיצוביות. הן לגבי מיקום השלט, הן לגבי מראהו החיצוני והן לגבי מה שיהיה כתוב או מצויר עליו. לאחר שיש לנו חזון של שלט, נוכל להיכנס לשלב הביצוע. ישנן חברות אשר יכולות לסייע לנו לייצר אותו, תוך שהן מקפידות על האספקטים הדקורטיביים, האינפורמטיביים וגם השיווקיים (אם יש בכך צורך).

יש לזכור, כי שילוט למשרד נמצא בתנאי פנים ועל פי כן לא חשוף לתנאי מזג האוויר, כמו יכול להיות מוגן מתנאים חיצוניים,  לאור כך שנתלה באזור מושגח וסגור. על פי כן, ניתן להשתולל קצת עם העיצובים ולהקפיד פחות על עמידות וקשיחות, ויותר על הלוק שאנחנו באמת רוצים ליצור (בין אם יוצא לנו שלט עמיד במיוחד ובין אם לא). ניתן כאמור ליצור שלט מזכוכית, פרספקס, עץ ואפילו מאלומיניום, נירוסטה, ברזל, PVC וכן הלאה.

בהינתן הרצון ליצור שלטים מודולריים, עם אפשרות להחליף את שמות המשרדים, הרי שזה אפשרי גם כן. בייחוד אם יש תכנון לשנות את הכתוב על פני השלטים.  ישנן חברות, המתמקצעות בשילוטים מאוד נישתיים. כך שהן יודעות איזה שילוט יכול להתאים למשרד עורכי דין, או למשרד אדריכלים, או משרד של רואי חשבון – וכן הלאה. חברות שכאלה יכולות לסייע בגילוי החזון המתאים לשילוט המשרדי.

אולי יעניין אותך גם?

דילוג לתוכן