שילוט חובה בכל משרד

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

שלטי משרד חשובים! הם יכולים להזהיר, להדריך, להודיע ואפילו להרגיע. אנשים נוטים לסמוך על השלטים שהם דוברים אמת, לכן הם חשובים.

לפני שנפרט על חיוניות השילוט בסביבת העבודה, כמה מילים על אבזור בסיסי אחר, כמו שעון נוכחות לעסק. הצבת אביזר זה עשויה להיות אחת ההחלטות היעילות ביותר שתקבלו. אחרי הכול, ניהול הנוכחות וזמן העובדים יכול להפוך לטרחה יומיומית. כאן בא לעזרתכם שעון נוכחות, או תוכנת מעקב אחר זמני העבודה של העובדים. אביזר זה יאפשר לכם לעקוב אחר הצוות מבלי שתצטרכו להשקיע את זמנכם היקר במעקב אחרי כל אחד מהעובדים.

ונחזור לחשיבותם של שלטי המשרד.

כאשר מעצבים חלל משרדי חדש, השלטים יכולים להיות בין ההיבטים שקל להתעלם מהם, עם זאת במקרים רבים הם חשובים לא פחות מהריהוט, מכונת הצילום או שעון הנוכחות.

ברמה הבסיסית, שלטי משרד יכולים למלא תפקיד מכריע בקביעת אופייה של סביבת העבודה. הם יכולים לרמז על רשמיות, על הומור או על סדר וארגון, ולהדגיש את המתרחש במקום. שילוט ממותג במקום העבודה מספר, במיוחד למבקרים חדשים, היכן בדיוק הם נמצאים. אבל לא רק.

שילוט במשרד יכול לעשות הבדל גדול

הרושם הראשוני שמקבלים אנשים, נוצר במהירות הבזק ונוטה להידבק ולא להשתנות. האינטואיציה שלנו היא לא איזו תכונה קסומה הנובעת ממעמקי המוח שלנו. האינטואיציה מיוצרת על ידי עיצוב מחושב בקפידה, על כל הכללים והעקרונות הקשורים לעיצוב זה.

הנה מה ששילוט מעוצב ומקצועי יכול לעשות כדי להעביר את המסר שהעסק שלכם הוא אמין ואיתן, כדי לעורר השראה, ואפילו כדי להרגיע.

הון מיתוגי

כשזה נוגע לשיווק ולמיתוג, ידוע כי לשלושה אלמנטים – צבע, עיצוב וטיפוגרפיה – יש תפקיד בולט באופן שבו העסק ייתפס על ידי הלקוחות. שימוש באלמנטים אלה בשילוט מציע מדיום עוצמתי ומשפיע המעודד ומכוון אנשים לגישה הנכונה.

לדוגמה: סביבת עבודה המשתמשת בצבעי כחול כהה ובגופנים רשמיים, תעורר מצב רוח שונה מזו שמשתמשת באותיות אדומות בוהקות וכיפיות. יש שפע של מחקרים על הצבע ועל השפעתו על הפסיכולוגיה שלנו, החל בתפיסות שלנו וכלה בטעמים שלנו.

לפי אחד המחקרים, 75% מהצרכנים ייכנסו לחנות שמעולם לא ביקרו בה בגלל עוצמת השילוט. וחשוב מכך, 52% אמרו שהם לא ימהרו לקנות כאשר השלטים עמוסים ומבולגנים מדי. מה זה אומר לעסקים? שילוט הוא חשוב, אבל חשוב יותר לוודא שעיצוב השילוט מותאם לחזון המותג שלכם.

מציאת הדרך

אחד התפקידים החשובים ביותר של השילוט הוא לעזור למבקרים למצוא את מבוקשם, בין אם זה המבנה עצמו או הניווט בתוכו. זה לא כיף ללכת לאיבוד בחלל לא מוכר. לפיכך:

  • שילוט יכול לסייע לאנשים להתמצא במקום ביעילות ובמהירות.
  • שילוט יכול לספק לעסק הזדמנויות למיתוג, להדרכה, להעברת מידע או לבידור.
  • שילוט מציע דרך נפלאה להדגשת הערכים והאתוס של החברה.
  • שילוט נכון מייצג אץ ההשקעה המתוחכמת שביצע העסק.

תקשור עם העובדים

שילוט דיגיטלי יכול להציג תקשורת פנימית קריטית שצריכה להגיע לכול צוות העובדים בזמן אמת. באמצעות שילוט דיגיטלי, תוכלו להעביר הודעות שאף אחד מהעובדים לא יוכל לפספס.

יש היום אפשרויות גם לתקשורת פנימית אוטומטית, המאפשרות להציג על גבי השלט האלקטרוני מידע בסיסי כמו לוח זמנים של חדר הישיבות, ולעדכן אותו באופן אוטומטי בעת הצורך.

לבסוף, שילוט הוא חלק חשוב מהעסק ולמרות שכל אחד מהשלטים עשוי לשרת מטרה אחרת, אם הוא מעוצב נכון, הוא יספק ללקוחות שלכם וללקוחות הפוטנציאליים רמזים תקשורתיים עדינים אך חשובים, אשר יגבירו את המודעות למותג, ובסופו של דבר יסייעו להמיר מכירות.

אולי יעניין אותך גם?

דילוג לתוכן