איך להתאים שלטים למשרדים?

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

פתחתם משרד חדש? עוברים למיקום חדש? מזל טוב! לא לשכוח! איך ימצאו את המשרד שלכם בלי שלט? כאן תוכל למצוא טיפים להצבה מוצלחת של שלטים במשרד, שיקלו על הבעלים, העובדים והלקוחות

שילוט לעסקים- לא מובן מאליו

כיום בעלי עסק רבים מאמינים כי באמצעות אפליקציות ניווט שונות יוכלו הלקוחות למצוא את העסק או המשרד שלהם בקלות וללא קושי. אבל, מי מכם לא נתקל בסיטואציה המתסכלת בה אתם משוטטים הלוך ושוב למול בניין אליו ניווטתם באמצעות אפליקציה ובו הייתם אמורים למצוא את מבוקשכם, אך אינכם מצליחים למצוא אותו? אולי לא חשבתם על כך לעומק עד כה, אך השקעה בשלטים לעסקים, היא חיונית ועשויה לחסוך תסכול רב ללקוחותיכם ובוודאי שגם לכם.

שלט במשרד לא חייב להיות מטרד

אם השקעתם בעיצוב משרדכם ודאי בחרתם גם ריהוט ודלתות המעוצב לפי טעמכם האישי, או בעזרתו של מעצב. שלט שיתווסף על דלתות פנים מעוצבות לא בהכרח יפגע ביופיין- ניתן למצוא בשוק מגוון סוגי שלטים למגוון דלתות פנים מעוצבות לבית ולמשרד, שיתאימו למראה הדלתות שלכם וישתלבו עימן. תוכלו אף לנצל את ההזדמנות ובהוספת שלטים למשרדיכם לשדרג את מראהו ולהוסיף קישוט או הומור בעזרתם. תוכלו לחשוב על הפונט בו תרצו שייכתב המידע שעל גבי השלטים, הצבע והחומר ממנו יהיו עשויים השלטים.

שלטים על גבי דלתות פנים – חשוב גם כן!

במקרה שהצלחתם למצוא את הבניין בו שוכן המשרד אליו ביקשתם להגיע, עדיין לא הושלמה משימתכם. היכן נמצא המשרד בתוך הבניין? באיזו קומה? ואיזו דלת בקומה היא הנכונה? הוספה של שילוט פנים בקומת הכניסה ועל דלתות המשרד תמנע מבוכה ותגרום ללקוחותיכם להגיע מרוצים אל היעד. גם בתוך המשרד יש לשים לב היכן כדאי להציב שילוט- בייחוד אם משרדכם בנוי מכמה חדרים אשר משמשים לצרכים שונים- חדר ישיבות, חדר מנוחה לעובדים, חדר המתנה ללקוחות ועוד.

מה כדאי לכתוב על השלטים שלכם?

קודם כל, חשוב לוודא שהמידע הכתוב על גבי השלטים של משרדכם יהיה כמה שיותר ברור ופשוט. ניסוחים מורכבים או מסורבלים יקשו ואולי אף יבלבלו את לקוחות יותר מאשר שיעזרו. כמו כן, כדאי לא לכתוב ניסוחים ארוכים מדי- שלטים לעסקים צריכים להיות ממוקדים בכדי לאפשר ללקוחות למצוא את יעדם במהרה וללא עיכובים. בנוגע לשילוט על דלתות פנים המשרד, המשמש בעיקר את עובדי המשרד הקבועים- שם תוכלו להשתמש בקיצורים ובמונחים המובנים לעובדים, ואף להיות יצירתיים יותר ולכתוב בדיחות פנימיות המשותפות לכלל העובדים. דרך נהדרת לשמור על אווירה טובה וביתית במקום העבודה.

לסיכום,

זכרו שאלוהים נמצא בפרטים הקטני. לכן, במשרד שלכם בהחלט שווה שתשקיעו מחשבה בשילוט, בייחוד כשמדובר בהוצאה שאינה משמעותית, אך ההבדל שתעשה יהיה גדול.

אולי יעניין אותך גם?

דילוג לתוכן