מאמרים

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

כיצד שלט לעסק יכול לשפר את המכירות, המוניטין והמיתוג?

יש חשיבות רבה לבחירת השלט המתאים לעסק. יש לבצע בחירה נכונה ומדויקת. בין אם מדובר על שילוט חוץ ובין אם מדובר על שילוט פנים, עליכם לזכור שעיצוב נכון וחשיבה יצירתית יחד, יכולים להפוך את השלט שלכם למנוע שיווקי וגם מכירתי. כך למעשה, השלט ישמש להעביר מסר של איכות ויוקרה וגם ישמש לצורך הרחבת מעגל הלקוחות שלכם.

אז איך שלט ישפר את המכירות שלכם?

שלט יכול לשדר מסרים שיווקיים. אם עד היום בחרתם בשלטים שבהם הופיע רק השם של העסק והלוגו שלכם, כיום תוכלו לבחור שלטים שיכללו גם סלוגן מדליק ומגניב וכמו כן פירוט על השירות שיש בבית העסק שלכם. שימו לב, שבהרבה מקרים השלטים אינם בולטים לעין. על כן, יש לקחת בחשבון שכאשר מעצבים ובוחרים את השלט המתאים, הוא צריך להראות לעין בצורה בולטת, גם כאשר מדובר על שעות חשוכות (כאן יש לבצע שימוש בשלטי נאון) וכמו כן הוא צריך לבלוט, בייחוד אם העסק שלכם נמצא במרכז מסחרי בו נמצאים עוד עסקים המושכים לקוחות מהסביבה. אגב, שלטי ניאון מצוינים גם אם העסק שלכם נמצא על אם הדרך או בתוך העיר לצדי כבישים ראשיים. כך יראו את בית העסק שלכם בצורה ברורה לאורך כל שעות היום והלילה.

עיצוב, חדשות וסגנון

על מנת שתוכלו להפיק את המקסימום מהשלט שלכם, עליכם להתייעץ בנושא עם חברה מקצועית המתעסקת בפתרונות שילוט. יש לבחור חברה שיש לה ניסיון בתחום. קחו בחשבון שעלות השלט מושפעת מכל מיני פרמטרים בהם סוג השלט, החומר ממנו הוא מיוצר, הגודל שלו וכו'. על כן, המחיר יכול לנוע מכמה מאות שקלים עד אלפי שקלים לשלט בודד. צוות העובדים המקצועי שיש בחברה, יעזור לכם להתאים את העיצוב הכי נכון ומדויק לשלט עבור העסק שלכם וכמו כן תוכלו להיות בטוחים שתקבלו המלצה מקצועית לגבי חומרי הגלם שהכי מתאימים לייצור השלט. חומרים אלה נבחרים בהתאם לסביבה ולתנאי השטח בהם נמצא השלט. תסכימו איתנו שאם השלט שלכם נמצא בחוץ, הוא צריך להיות עשוי מחומר חזק כמו אלוקובונד ואלומיניום ואילו אם השלט שלכם נמצא בתוך מתחם מקורה של עסקים ומשרדים, אז הוא יכול להיות מחומרים כמו, עץ, זכוכית, אלומיניום ומתכת.

מבחינת העיצוב, קיימים הרבה עיצובים מדהימים של שלטים וכמו כן ניתן לבקש עיצוב בהתאמה אישית. לשם כך, יש לקבוע פגישה עם הגרפיקאי של החברה בהם אתם בוחרים לעשות את השלט. אותו גרפיקאי משתמש בתוכנות מחשב, שמסייעות לו להכין את העיצוב המבוקש. תוכנות כאלה מציעות שלל אופציות עיצוביות וניתן באמצעותן להגדיר את הצבעים וכמו כן אלמנטים שונים של תמונות וטקסט שיופיעו על השלט.

לאחר מכן, העיצוב נשלח לאישור הלקוח ואז מודפס על השלט הנבחר בהתאם לגודל והחומרים שנבחרו לייצור השלט. יש שימוש במכונות מיוחדות לביצוע הדפסה ויצירת השלט. השלב הסופי של התהליך מסתיים בתליית השלט. כל שלט, לא משנה אם מיועד לתלייה בחוץ או לתלייה בתוך העסק או המתחם בו העסק נמצא, יש לבדוק שהוא נתלה ומקובע כמו שצריך. שימו לב, שמחיר השלט שאתם משלמים כולל גם את התקנתו ותלייתו במקום המבוקש. מעבר לכך, חשוב מאוד שתקבלו גם הנחיות לגבי התחזוקה של השלט.

שורה תחתונה

ככל שהשלט יהיה מעודכן ומקצועי יותר וככל שהוא יתאים לסביבת העסק וכמו כן הוא ייראה ויבלוט, כך הוא ימלא את כל המטרות הנדרשות ממנו, בהן כמובן הרחבת מעגל הלקוחות, הגדלת היקף המכירות של העסק וכמו כן שיפור המיתוג והמוניטין.

אולי יעניין אותך גם?

דילוג לתוכן