מאמרים

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

שלטי פח – השלטים השימושיים ביותר בעסקים

כאשר מדובר על שלטי פח, מדובר על סוג השלטים הנפוץ ביותר בקרב עסקים וחברות שונות. למעשה, באמצעות שימוש בשלטי פח, ניתן להבליט את המקום בו העסק ממוקם. מעבר לכך, ניתן באמצעותם, גם לחזק את המותג של העסק או החברה. את שלטי הפח ניתן למצוא במגוון של תצורות בהן, שלטי פח שהינם ממוסגרים במסגרת עץ חזקה, שלטי פח הממוסגרים במסגרת מתכת או שלטי פח שהינם ללא מסגרת בכלל. מבחינת החומר של השלט עצמו, מדובר על פח מסוג אלומיניום או אלוקובונד. כאשר בוחרים את סוג החומר, יש לשים לב שהוא צריך להיות מגולוון, על מנת שיימנע מצב של קורוזיה (חלודה).

מטרת השלט ותפקידו בכל הקשור למיתוג העסק

אם החלטתם לרכוש שלט לעסק או לחברה שלכם, זה לא באמת משנה אם תבחרו שלט שעשוי מאלומיניום או שלט עשוי אלוקובונד, עליכם קודם כל להגדיר את האפיון והמטרות שלו. כאשר משקיעים בשלט, ההשקעה היא לטווח ארוך, שכן סביר להניח שנרצה להישאר עם השלט לאורך שנים. אותו שלט, מיועד להכוונה ובעיקר למיתוג. על כן, כאשר אתם באים לבחור שלט, עליכם לבחור כזה שיהיה גדול, מרשים ובעיקר בולט. כך גם הלקוחות הקיימים שלכם ימצאו אתכם בקלות וכמו כן גם הלקוחות החדשים שלכם. עליכם לחשוב מה תרצו שיהיה בשלט, מבחינת התוכן. השלט יכול לשאת את המסר השיווקי שלכם. לכן, יש לחשוב טוב טוב מה רוצים שיהיה כתוב בשלט ואיך יהיה כתוב.

שלטים מוארים

שלטים ניתן להזמין בכל מיני סגנונות ועיצובים. מה שכן, יש בעלי עסקים וחברות שמעדיפים להשקיע בשלטים מוארים. יש יתרון עצום לשלטים מוארים, זאת משום שניתן לראות אותם בבירור כל שעות היום ואפילו בשעות לילה מאוחרות. אם שלט כזה מתאים לכם, אתם יכולים לזכות באמצעותו בשיווק מסביב לשעון. מבחינת התאורה שיש בשלט, תוכלו לבחור בשילוט עם אותיות בתלת ממד המוארות בתאורה פנימית או חיצונית וכמו כן לבחור בשלטי ניאון, קופסאות תאורה ועוד.

התחשבות בתנאי השטח

כשאתם מגיעים לבחור שלט, חשוב מאוד להתחשב גם בתנאי השטח. כך למשל, יש להתחשב בפגעי מזג האוויר, שמש ישירה, לחות, רוחות ואבק. על מנת להבטיח שהשלט יעמוד בכל פגעי מזג האוויר בהצלחה, יש לבחור שלט שיהיה עשוי מחומרים איכותיים וחזקים.

שלטי הכוונה בתוך העסק או החברה

עד עכשיו הזכרנו שימוש בשלטי חוץ, מה שכן יש לזכור שיש גם לא מעט שימוש בשלטי פנים. שלטים כאלה חשובים מאוד על מנת שהלקוחות יוכלו למצוא אתכם בקלות כאשר אתם נמצאים בבניין משרדים גדול למשל. בחרו את השלטים המתאימים לכם עם המסרים הברורים, כך שהלקוחות יגיעו ישירות אליכם ולא יסתבכו בדרך. לדוגמה, אם אתם נמצאים בבניין משרדים גדול בקומה מסוימת, מומלץ שיהיה שלט שבו יהיה כתוב את שם העסק או החברה שלכם וכמו כן את מספר הקומה בה אתם נמצאים ומספר החדר שלכם.

עיצוב שלט לעסקים

אל תנסו לעצב את השלט בעצמכם בלבד. מומלץ לפנות לחברה מקצועית המובילה בתכנון ועיצוב שלטים. החברה תציע לכם מגוון גדול של שלטים בכל מיני צבעים, סגנונות ועיצובים. זה גם הזמן להזכיר שמומלץ לבצע השוואת מחירים ולבדוק את מחירי השילוט במספר חברות המציעות את השירות. כמו כן, יש לבדוק גם המלצות על החברות השונות.

שורה תחתונה

יש להשקיע בשילוט לעסק או לחברה שלכם. מדובר על דרך מצוינת לשיווק לא דיגיטלי. דרך פשוטה ונוחה באמצעותה ניתן לרכוש עוד לקוחות חדשים, שיתעניינו במוצרים ובשירותים המוצעים.

אולי יעניין אותך גם?

דילוג לתוכן