שילוט נייד לעסקים – כל מה שרציתם לדעת

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

עסקים זקוקים לשילוט, זו עובדת חיים ידועה היטב. שילוט נועד לחנויות, למשרדים, לבעלי מקצועות חופשיים, לחברות תאגידיות. בעזרות שיטות ייצור מודרניות, ניתן לייצר כיום שלטים מוארים, שלטים על בסיס זכוכית, שילוט תלת ממדי, שלטי חריטה וכן שילוט המבוסס על מדבקות מיוחדות. אבל זה לא הכל. לעסקים מסוימים יש צורך בשילוט מותאם שאפשר להעביר ממקום למקום. זו פתרון שנקרא גם שילוט נייד. נסביר בשורות הבאות על מה מדובר, מי צריך את זה ומהם היתרונות.

מי זקוק לשילוט נייד למטרה עסקית?

שילוט נייד למטרה עסקית יכול לשמש מגוון סוגי עסקים, בהזדמנויות מגוונות. למשל, זהו שילוט שיכול להתאים לחברות שמדי פעם עושות שימוש במיקור חוץ בתחום חללי העבודה. חברה ששוכרת מפעם לפעם חדרי ישיבות להשכרה או חללי עבודה נוספים, תרצה למקם שילוט באותם חללי עבודה או בקרבתם. שילוט נייד לעסקים עשוי לשמש עסקים שמרבים להשתתף בכנסים ובתערוכות. כאשר נציגי חברה מופיעים בכנס עסקי עם דוכן או כאשר הם מגייסים עובדים באירועים המוניים, הם ירצו להציב שילוט נייד ומאיר עיניים.

שלטים מסוג זה מתאימים מאוד לעסקים אשר רוצים למשוך תשומת לב של לקוחות שעוברים בקרבת מקום, סמוך לעסק. למשל מסעדות עשויות לרצות להציב שילוט נייד, סמוך למקום המסעדה, ברחוב ראשי. שלט הכוונה או שילוט עם תפריט מתחלף. כמובן ישנם מקרים נוספים שבהם שילוט נייד עונה על צורך עסקי. למשל שילוט שמגיע עם נציגי החברה למפגשי משקיעים, שילוט לאירועים, פתרונות נלווים להקמת דוכני רחוב למכירת מוצרים וכן שילוט לדוכני שווקים.

מהו שילוט נייד ומהם מאפייניו?

שילוט נייד נועד לענות על כמה מאפיינים הדומים לשילוט רגיל, אך יש לו מאפיינים נוספים. ראשית, הוא צריך להיות בולט ומאיר עיניים. שילוב הצבעים שבו צריך לאפשר יכולת הבחנה מרחוק. יש לבחור את העיצוב, הגופנים והמסר בצורה נאותה. בנוסף, השלט צריך להיות עמיד בתנאי חוץ, במידה והוא נועד להצגה שלא בתוך מבנה. כמו כן, שלט נייד צריך להיות יחסית קל משקל או מצויד בהתקן שמאפשר להעביר אותו בנקל ממקום למקום. חלק מהשלטים הללו מצוידים ביכולת קיפול. אחרים מאפשרים פירוק והרכבה מהירים. ישנם סוגים שמותקנים על מתקן עם גלגלים.

מי יכול לייצר שילוט נייד?

על מנת להזמין שילוט נייד לעסקים, יש צורך לפנות לחברה שמתמחה בייצור שלטים, בהתאמה לצרכי המזמין. זו תהיה חברת שלטים שבקיאה בעיצוב, הפקה, ייצור והתקנת שילוט מסוגים שונים. ייצור שילוט נייד מצריך מיומנות גבוהה, ציוד איכותי, ידע בגרפיקה ובחומרי גלם מגוונים. לעיתים היצרן יהיה מעורב בתכנון הקונספט ולעיתים הוא יהיה אחראי על הוצאה לפועל של ייצור שילוט על פי מפרט מוכן.

מהם היתרונות של שילוט נייד לעסקים?

שילוט נייד לעסקים נושא עימו כמה וכמה יתרונות חשובים:

  1. פונקציונאליות – זהו שילוט שמיועד להשגת תכלית פונקציונלית עסקית ושיווקית.
  2. רב שימושיות – ניתן לעשות שימוש בשילוט הזה במקומות שונים, לצרכים משתנים.
  3. גמישות – ניתן להשתמש בשילוט גם במידה והעסק משנה את מיקומו, מגיע למקום חדש, מחליף משרד וכדומה.
  4. שיווק – שלטים כאלה מעניקים יתרון שיווקי עצום למזמין. יתרון עצום בנראות, ביחס לעסקים שצריכים לאלתר פתרונות לא מקצועיים למשיכת תשומת לב של לקוחות או עוברים ושבים.
  5. מחיר סביר – חברת שילוט מקצועית יכולה להפיק מגוון פתרונות שילוט ניידים, במחירים נוחים ובהתאמה לכל צורך.
  6. מיתוג ותדמית – פתרון מעולה שיכול להשתלב בכל מיתוג עסקי.

אולי יעניין אותך גם?

דילוג לתוכן