מאמרים

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

​שילוט דיגיטלי לעסקים – פתרון חדשני וייחודי

כל עסק חייב שילוט איכותי ומתקדם כדי למשוך לקוחות חדשים, לחזק את המותג, לחשוף את החברה בפני לקוחות פוטנציאליים ולסייע ללקוחות למצוא את המקום בקלות. יש מגוון רחב של פתרונות שילוט לכל סוגי העסקים, קטנים וגדולים כאחד. בשנים האחרונות ניתן לראות בחזית של בתי עסק רבים, או בתוך העסק, שלטים דיגיטליים חדשניים כמו שלטי לד אלקטרוניים ומערכות שילוט עם מסכים בגדלים שונים. לשילוט הדיגיטלי יתרונות רבים כמו נראות גבוהה, עמידות, ואפשרות להחליף את הפרסום המופיע בשלט בכל עת ובפשטות.

ניהול תוכן דיגיטלי בהתאמה לצרכי העסק

שלטים כמו קופסאות תאורה, אותיות תלת מימד עם תאורה, שלטי ניאון ופתרונות אחרים נועדו לרוב לצרכי הכוונה, פרסום וחיזוק המותג, אך עסקים רבים זקוקים כיום לפתרונות שילוט חדשניים המאפשרים להם לשלוט בתוכן בקלות ובנוחות. באמצעות פתרונות שילוט דיגיטלי לעסקים ניתן לשדרג את נראות העסק, לסייע לו לבלוט ולהציג בפני קהל הלקוחות תכנים עדכניים כמו מבצעים, שירותים ומוצרים חדשים שהעסק מציע וכיוצא בזה.

יש מגוון שלטים דיגיטליים, השכיחים ביניהם שלטי ניאון לעסקים או שלטי לד בגדלים שונים המאפשרים לבעל העסק לפרסם, לשווק את החברה ולהציג תכנים בהתאם לצרכיו הייחודיים. למעשה, שלטים דיגיטליים מאפשרים לבית העסק ליהנות מערוץ מדיה פרטי כדי לחשוף תכנים רלוונטיים המסייעים לגידול במכירות, לחשיפה גבוהה, למשיכת לקוחות חדשים לעסק, ולהעברת מסרים שיווקיים באופן ממוקד, יעיל ואפקטיבי.

שילוט דיגיטלי עם מערכת ניהול תוכן ידידותית

כאמור, פתרונות השילוט הדיגיטלי נועדו לאפשר לעסקים לנצל את המדיה לטובת פרסום והעברת מסרים שיווקיים. יש לבחור בפתרונות שילוט לעסק בהתאם לצרכיו הייחודיים לכן חשוב לקבל ייעוץ מקצועי מחברה מובילה בתחום. חשוב לוודא כי השלט מצויד במערכת ידידותית לניהול התוכן, כאשר ישנם שלטים המחוברים לרשת האינטרנט וכך ניתן לשלוט בהם מרחוק ולשנות את התכנים בהתאם לצרכי העסק, מכל מקום, מהבית, במהלך חופשה בארץ או בחו"ל, וכמובן במהלך שעות העבודה בחברה.

ישנם שלטים דיגיטליים יחסית פשוטים וזולים שנועדו בעיקר לפרסום תכנים ממוקדמים, לדוגמה שלטי לד קטנים. עם זאת, ישנם גם שלטים דיגיטליים באיכות גבוהה עליהם ניתן לפרסם תמונות או לשדר קליפים וסרטונים, כמובן בהתאם לצרכי העסק. בנוסף, יש מערכות מתקדמות של שילוט דיגיטלי לעסקים המיועדות בעיקר לרשתות שיווק, לחברות גדולות בעלות סניפים רבים, למוסדות ציבור וכדומה, מערכות אלה מספקות מענה מקצועי יעיל להעברת מסרים שיווקיים באמצעות סרטונים, תמונות וטקסט.

מעבר לבחירת סוג השלטים הדיגיטליים יש לתכנן היטב היכן למקם אותם, קיימים שלטים המתאימים רק למקומות סגורים כמו חנויות ומרכזי קניות, ויש פתרונות המיועדים לתנאי חוץ, כמו שלטי לדים אותם ניתן להתקין בחזית העסק, על גג המבנה או על עמוד ייעודי. מיקום השלט הנו קריטי מאחר ויש להתחשב בתנאי תאורה ובפגעי מזג האוויר, כמו גם מרחק מעיני הלקוח, גודל השלט וזוויות ראייה.

אולי יעניין אותך גם?

דילוג לתוכן