מאמרים

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

​איך למתג את העסק שלך בצורה נכונה ויעילה?

כדי למתג נכון את העסק שלך, לא משנה מה גודלו, עליך לערוך מחקר שוק מקיף ומעמיק כדי לאפיין את קהל היעד אליו מעוניינים להגיע ועל מנת ליצור בידול מהמתחרים. בעידן המודרני והתחרותי רק עסק הבוחר מיתוג נכון יכול להגדיל את מכירותיו ורווחיו, וליהנות מגידול מתמשך במספר לקוחותיו. למעשה, מיתוג נכון הוא ברירת מחדל בין להיות או לחדול, לכן חשוב להכיר את האמצעים העומדים לרשותך על מנת למתג את העסק ולזכות בהצלחה.

הגדרת זהות וחזון העסק

מיתוג נכון ויעיל מתחיל בהגדרת זהות העסק שלך ובקביעת החזון שלו. כמו כן, יש לבדל את העסק מהמתחרים ולחשוף אותו לקהל יעד של לקוחות פוטנציאליים חדשים. חשיפת העסק אפשרית בין השאר באמצעות פתרונות שילוט חדשניים ומקוריים, יש לתת דגש גם על נושא שילוט פנים ולא רק שילוט חוץ לעסק.

חשיפה אפקטיבית

לאחר בחירת אסטרטגיית המיתוג, הגדרת מטרות ואפיון קהל היעד, כעת עליך לפנות לחברה מקצועית בענף השילוט. החברה תסייע לך לבחור בפתרונות שילוט לעסק כדי לסייע לקהל הלקוחות למצוא את המקום בקלות ועל מנת לחזק את המותג בעיני הלקוחות המגיעים לעסק שלך. כך לדוגמה, ניתן לבחור בשילוט חוץ מרשים ואיכותי כמו אותיות מוארות בתלת מימד, שלט ניאון, קופסאות תאורה ועוד. שלטים מוארים נחשבים ליעילים יותר מאחר וניתן לאתר את העסק שלך גם בשעות החשיכה, ולמעשה השלט משמש הן לצרכי הכוונה והן לצרכי פרסום.

בנוסף, מומלץ להתקין אמצעי שילוט פנים בעסק כמו באנרים, מדבקות ויניל, שלטים דיגיטליים להצגת מוצרים חדשים, לפרסום מבצעים ולקידום מכירות ואמצעים נוספים.

כדאי לדעת כי פתרונות השילוט לעסק הם חלק חשוב וקריטי להצלחת מיתוג העסק ולקידום מכירותיו. ישנם סוגי שלטים רבים, בשלל עיצובים מרהיבים ולמטרות שונות כגון: הכוונה, פרסום, קידום מכירות, אזהרה וכו'. בין השאר, כדי לחזק ולפאר את המותג מומלץ להתקין גם שלטים בנקודות המכירה המרכזיות בעסק, לדוגמה שילוט אטרקטיבי בעיצוב מרהיב ליד הקופות.

שקיות אקולוגיות לחיזוק המותג

יש מגוון פתרונות חדשים למיתוג נכון ואפקטיבי של העסק שלך, ביניהם גם שקיות ממותגות לעסקים בעיצוב מקורי וייחודי. מאחר ובקרוב עומד לחול החוק לצמצום השימוש בשקיות הפלסטיק כדאי למתג את העסק בעזרת שקיות אקולוגיות הממתגות את העסק כירוק וידידותי לסביבה. לקוחות רבים מעדיפים לרכוש מוצרים ושירותים מעסקים הרואים בשמירה על הסביבה ערך עליון, ניתן להדפיס על השקיות וכך מחזקים את המותג ותורמים להצלחתו.

מוצרים למיתוג וקידום מכירות

ישנם פרטים רבים כמו מוצרי קידום מכירות המיועדים לחיזוק המותג, ביניהם מגנטים, מוצרי דפוס כמו לוחות שנה ממותגים, מחזיקי מפתחות עם הטבעת שם העסק, עטים ומתנות קטנות נוספות שניתן לחלק ללקוחות המבקרים בעסק, בתערוכות, בכנסים וכיוצא בזה. 

אולי יעניין אותך גם?

דילוג לתוכן