מאמרים

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

שלטי ענק לעמותות תרומה – כמה זה הכרחי?

בישראל פועלות עמותות רבות ולכל אחת מהן יש מטרה חשובה ולכן מנהליה עושים כל שניתן כדי לבצע את הפעולות הנדרשות עבור הגורמים הרלוונטיים. עם זאת ללא מימון ותרומות, העמותות הללו אינן מסוגלות לפעול ולכן יש עמותות אשר מזמינות שלטי ענק ועליהן יש כיתוב הקורא לציבור לתרום כספים לעמותה ספציפית זו, לאור הפעילות  הספציפית  החשובה ורבת ההיקף שלה.

לא אחת גורמים בעמותה מתלבטים עד כמה זה הכרחי להציב שלטי ענק כדי לגייס תרומות, אך במציאות העכשווית משתמשים בשיטות רבות כדי לקדם את ההתנהלות בעמותה ובמיוחד כאשר שלטי ענק הוכיחו את עצמם כיעילים ואפקטיביים.

לכל עמותה בישראל יש תקציב אשר בנוי מכספים שמתקבלים באופן קבוע מגורמים מסוימים כמו חברות עסקיות, או גורמים ממשלתיים. הסכומים הללו אינם מספיקים ולכן העמותות מבצעות גיוס כספים גם באמצעות קרנות פילנתרופיות שמסייעות מאד בכל שנה. כיוון שגם עם קבלת הכספים הללו נותרים נושאים שאין אפשרות לכסות אותם, אחת הדרכים המוצלחות היא להזמין שלטי ענק שיש עליהם כיתוב באמצעות אותיות תלת ממד.

בשלב ראשון מתכננים את הנראות של השלט ומה יהיה כתוב בו. לאחר מכן מקבלים החלטה גם לגבי הצבעוניות של השלט. המטרה היא שהמסר יהיה קצר וקולע, שיהיה בו מלוא המידע הנחוץ לנהגים שרואים את השלט במהלך הנהיגה כמו את אופן התרומה וכך אנשים פרטיים וגם אנשי עסקים ירתמו למהלך זה.

הצבה של שלטי ענק

שלטי ענק מציבים בדרך כלל במקומות שיש בהם תעבורה רבה של רכבים לאורך כל היממה. זה קורה בכבישים סואנים כמו בנתיבי איילון או במרכזי הערים לאורכם של הרחובות הראשיים. הרצון הוא שכמות האנשים שנחשפים לשלט הייחודי תהיה גדולה ביותר, הן של נהגים והן של הולכי רגל. בדרך זו מעלים את האפקטיביות של השילוט, כיוון שכמות גדולה יותר של אנשים תבין את הצורך וכך סך התרומות יגדל. השיטה החדשה שבה משתמשים באותיות ובספרות שהן תלת ממדיות היא בולטת מאד כיוון שהם נחתכות באופן מדויק באמצעות חיתוך בלייזר CNC ולאחר מכן הן ממוקמות על שלטים מפרספקס, PVC , אלומיניום או חומרים מאסיביים אחרים. לכן כל מי שבוחן את התרומות לאורך זמן מודע לעלייה הרבה והעקבית בקצב התרומות.

שלטים מוארים

אפשרות נוספת היא תכנון של שלטים מוארים. שלטי ענק אלו כוללים גופי תאורה פלורסנטיים ולכן מיד עם רדת החשיכה הם מוארים ובולטים. בכל מקום שבו נמצא שלט מסוג זה, אי אפשר להתעלם ממנו כיוון שהוא נראה במלוא הדרו מכל מקום. גם בעת תכנון שילוט מסוג זה, יש להביא בחשבון שכל מי שחולף בכביש יראה זאת.

אחת האופציות המתוחכמות היא להציב שלטי ענק ברחובות ובכבישים ראשיים שיש בהם בדרך כלל עומסי תנועה. לכן כאשר התנועה מתנהלת בעצלתיים, לנהגים יש זמן לקרוא את השלטים שמוצבים בצידי הדרכים, הם מבינים את החשיבות של התרומה ובמקרים רבים מעשירים את קופת העמותה.

ייצור של שילוט חוצות

במפעל הייחודי מייצרים שלטי ענק מחומרי גלם שהם בטיב מעולה. עם השנים פותחו במפעל שיטות עבודה ייחודיות אשר מובילות לכך שהתוצאה הסופית היא שלטים מקצועיים, אשר מחזיקים מעמד ללא כל תקלות פרקי זמן ארוכים.

שלטים מוארים באמצעות תאורת ניאון הם שלטים שהם עמידים בכל תנאי מזג אוויר וגם בחורף הם ממשיכים לפעול ללא הפסקה, זוהי תאורה חסכונית ולכן העלות השוטפת של אחזקת השלט אינה גבוהה. שלט זה הוא בולט למרחוק, בעל נראות גבוהה ותאורה משמעותית ולכן מומלץ ביותר.

אולי יעניין אותך גם?

דילוג לתוכן