מאמרים

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

שילוט מומלץ לחנויות ספורט

חנות ספורט, כמו כל חנות בכל תחום כמעט, מתמודדת עם מגוון רחב של אתגרים. על-מנת להצליח בשוק צפוף, כשללקוחות יש רף ציפיות גבוה מאוד, ובנוסף ישנה תחרות משמעותית גם מצד אתרי אינטרנט מחו"ל, נדרשת מקסימום תשומת לב לכל פרט ופרט בחנות – כדי שלכל מי שנכנס או נכנסת תובטח חוויה נעימה במיוחד. אחד המרכיבים הוא השילוט, וכאן בעמוד תמצאו המלצות לשלטים מתאימים לחנויות ספורט.

אותיות תלת מימד

סוג אחד של שילוט מומלץ לחנויות הספורט למיניהן, גם אלה שמשתרעות על שטח נרחב וגם אלה הצנועות יותר, הוא אותיות ב-3D. אותיות תלת מימד על קירות החנות מבטיחות נראות מקסימלית, ומייצרות רושם חיובי – בזכות העיצוב המקורי והחדשנות. השילוט התלת מימדי יכול לכלול את שם החנות, מותגים שנמכרים בה, מחלקות וגם מסרים (בין אם פרסומיים ובין אם כאלה שנועדו ליצור אווירה מתאימה בחנות – למשל עצות לחיים בריאים).

אותיות תלת מימד מתאימות גם לשילוט חוץ ומושכות מיד את תשומת הלב הרצויה. כדאי לדעת שייצור אותיות אלה מתבצע באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ובהן חיתוך בלייזר ועיבוד שבבי, וחומרי הגלם המתאימים הם נירוסטה, PVC, פליז, פרספקס ואלומיניום. כמו כן ניתן להוסיף לכל אות תאורה פנימית כשיש צורך בכך.

שלטים מוארים

גם חנות נעלי ספורט מוכרת, ותיקה ואהובה נדרשת להשקיע בפרסום. שלט מואר, שתוכנן נכון ויוצר באופן מוקפד, הוא מרכיב מומלץ בכל אסטרטגיית פרסום – השלט גורם לכל לקוח להרגיש ביטחון עם כניסתו לחנות, ובנוסף מייצר את התחושה שמדובר בעסק בעל נוכחות מרשימה כמו גם אמין וכזה שכדאי לקנות ממנו.

ישנם סוגים רבים של שלטים מוארים, והבחירה ביניהם היא בהתאם לאופן שבו רוצים למתג את חנות הספורט. בין האפשרויות: ארגז תאורה מאלומיניום עם אותיות פרספקס, ארגז מברזל למראה וינטאג'י מקורי, ארגז תאורה בצורה ספציפית (למשל של נעל ספורט, או של כדור, או כל צורה אחרת כמובן), ארגז תאורה בעל אותיות מובלטות, ועוד.

שילוט זכוכית

סוג נוסף של שלטים שכדאי לשקול לשבץ בחנויות שמוכרות מוצרי ספורט למיניהם הוא שלטי זכוכית. זכוכית היא חומר גלם פופולרי באופן כללי, ולא בכדי. היא משדרת ניקיון, שקיפות (תכונה שבאופן טבעי כל בעל חנות רוצה שהלקוחות הפוטנציאליים יצמידו לעסק שלו) ודיוק, התחזוקה שלה קלה, והיא עמידה מאוד – כך שמובטח יחס עלות-תועלת משתלם כשבוחרים שלט זכוכית.

שלטי זכוכית ניתן לייצר בכל גודל, ואת הכיתוב עליהם ניתן ליצור באמצעות חריטה, התזת חול והדבקה. שילוט מזכוכית מתאים להצגת מוצרים, לפרסום בולט של מדיניות החנות (למשל מדיניות החלפות והחזרות) ועוד.

את ייצור כל סוגי השלטים הנ"ל כדאי להפקיד בידיים מקצועיות. חברה בעלת ניסיון רב תסייע גם בבחירת השילוט הנכון בהתאם למטרה שהוא אמור לשרת ועל סמך אופי החנות, והתוצאה תהיה מקסימום תועלת בכל מסגרת תקציב.

לסיכום

בחנות ספורט לא מומלץ לחסוך בשילוט מואר, איכותי וברור. כמו כן וכמובן שיש צורך להדגיש את מותגי הספורט הנמכרים. כשמחפשים חנות ספורט, בדרך כלל מחפשים מותגים מסוימים והדבר צריך להיות בולט לעין. כמו כן, מומלץ שהשילוט יכלול אפשרות של החלפת מבצעים והנחות מכיוון שבעולמות מותגי הספורט ההנחות והמבצעים מתחדשים ומשתנים כל הזמן בהתאם לעונות השנה, חגים ומועדים וכו…

דבר אחרון וחשוב לא פחות, שימו לב לאיכות החומר של השילוט, אתם רוצים להשתמש בשילוט כמה שנים טובות ולוודא שלא יהיו קילופים, נזקי מזג אוויר(במידה והשילוט חיצוני) ועוד…

מאחלים לכם בהצלחה בבחירת השילוט הנכון. אנו נשמח לייעץ ולעזור בכל עת.

דילוג לתוכן