5 טיפים לתכנון שילוט בצורה מדויקת

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

תכנון נכון של שלטים לעסק מאפשר לנו ליהנות ממיתוג איכותי, הכוונה קלה ומסר מהיר שעובר ישירות אל הלקוחות הפוטנציאלים. אז אם אתם בעלי עסק ששוקלים להציב שילוט בקרוב ורוצים לייצר את תוצאות איכותיות בעלויות משתלמות, אנו שמחים לתת לכם הצצה לעולם המרתק של תיכנון השילוט. סקרנים? קבלו חמישה טיפים שכל יזם צריך להכיר.

התאימו את המסר למדיום

ישנם מגוון של סוגי שילוטים אשר מתפרסים על פני מדיומים שונים: דיגיטליים, אנלוגיים, פריט ועוד. לכן בכדי שניצור את האימפקט הטוב ביותר, כדאי להתאים בין הקרייאטיב שאותו אנו רוצים לשדר לפלטפורמת השילוט המדויקת. כך ננצל את השטח העומד לרשותנו בצורה הטובה ביותר, נאפשר ללקוחות להתרשם מסוג העסק שלנו בצורה היצירתית ביותר ונתרום בצורכה חכמה למיתוג של העסק.

הציבו את השלט במקום בולט

אחד הכללים החשובים ביותר בתכנון השילוט נוגע לקביעת המיקום של כל שלט ושלט. כלל אצבע חשוב הוא להציב את השלט המרכזי במקום שבוא הוא יזכה לחשיפה הרבה ביותר. בין אם מדובר בשלט פנים או חוץ מבני, הוא חייב לבלוט ולהיות במקום שבו העיניים מופנות – בכדי שהוא יהיה אפקטיבי. כלומר, המיקום שלא (ולא דווקא הגודל של השלט), הוא שיעשה את ההבדל.

הקפידו על סימטריות וקווים נקיים

במידה ואתם רוצים לתחום אזורים מסוימים בעסק או שאתם מבקשים ליצור שלטי הכוונה, אתם חייבים לשמור על הסימטריות של כל שלט. ניתן להשיג זאת בעזרת קליבר דיגיטלי למדידה מדויקת או כלי מדידה מתקדם אחר אשר יספק לכם הנחיות מדויקות. ככל שתקפידו על הדיוק בזמן התכנון, כך יהיה פחות מרווח לטעויות בהצבה של השלט ובנראות שלו.

בחרו בחומרי הגלם הנכונים

בכדי שהשילוט שלכם יחזיק לכם זמן רב וישמור על המראה הראשוני, חשוב לבחור בחומרי הגלם הנכונים ולזכור שמה שמתאים לפנים לא תמיד יתאים לחוץ. בעוד ששלטים אשר ממוקמים בתוך הבניין יזכו להגנה מפני האקלים הישראלי החם, שלטי הכוונה אשר נמצאים בחוץ יהיו חשופים לגשם ולשמש ולכן ישחקו מהר יותר. לכן, זה קריטי לבחור בחומרי הגלם הטובים ביותר – בהתאם למיקום של השלט. לפני שתבחרו בסוג שלט מסוים, מומלץ שתבדקו מאילו חומרים ניתן להכין את השלט ומהם היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם.

תוכן. תוכן. תוכן

השלט שלכם הוא אמצעי להעביר תוכן באופן מהיר, מידי וליד אינספור גירויים ויזואליים אחרים. לכן, חשוב שתדעו בדיוק מהו התוכן שאתם רוצים להעביר. בעסקים גדולים ניתן להתאים את סוג התוכן למיקום של השלט בעסק או להשתמש בטיפוגרפיה מסוימת בכדי לייצר אותו. אבל בכל מקרה, חשוב שתדעו בדיוק איזה תוכן אתם רוצים להעביר – הרבה לפני שחושבים על התוצר הסופי. דבר נוסף שכדאי שתקחו בחשבון הוא שהרבה מאד פעמים אנו רוצים להעביר הרבה מאד מסרים דרך השלט אך הדבר עלול ליצור עומס עדיף לבחור תוכן קצר וקולע.

לסיכום ולעניין

שילוט יוצר תדמית לעסק שלכם ולכן חשוב לתת תשומת לב יתרה לכל פרט ופרט שהוסברו במאמר: מיקום השלט, מדידה נכונה של גודל השלט, החומרים מהם עשוי השלט ומה כתוב בתוך השלט. אם תקחו את כל הדברים האלה בחשבון, בהחלט תצליחו להביא תוצר יפה ומושקע.

אין ספק שניתן שתיכנון חכם של השילוט יכול לחסוך זמן וכסף ולהביא לתוצאות טובות יותר. לכן, הציבו את השלטים במקומות האסטרטגיים והבולטים, שימו לב לקווים הכללים ובחרו בשלט המתאים ביותר להעברת המסר השיווקי שלכם. הקפידו על יישום הטיפים שבכתבה ואנו בטוחים שתצליחו במשימה.

אולי יעניין אותך גם?

דילוג לתוכן