מאמרים

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

שלטים מאלומינים

כאשר בעל עסק רוצה להכין לעצמו שלט או כשמדובר בשלטי הכוונה לאתרים שונים או שלטי הנצחה וכדומה, עומדים מספר אפשרויות בפני הלקוח. הוא יכול למעשה לבחור מבין כל האפשרויות את זו שתיתן לו את המענה המדויק בהתאם לצורך הספציפי ובהתחשב בתנאי השטח במקום ועוד כהנה וכהנה פרמטרים.

קיימים למעשה הרבה סוגים ומגוון אפשרויות של חומרים מהם אפשר לייצר את השלט הרצוי. זה יכול להיות שלטי זכוכית וזה גם יכול להיות שלט העשוי נירוסטה או אלומיניום, יש שלטי ניאון ויש שלטים שהם מדבקות אותם מחליפים ומדביקים על שלט קיים.

בכל מקום ולכל מצב יש צורך בסוג אחר של שילוט.

אנחנו כאן על מנת לפרט מעט על אודות השלטים העשויים אלומיניום.

שלטים ממתכת 

למעשה ישנם הרבה מאוד שלטים אשר מיוצרים ממתכת. אלו יכולים להיות נירוסטה או אלומיניום.

שתי האפשרויות הן מעולות ומשתיהן אפשר לקבל תוצאות מרשימות ויפות.

אך יש לזכור כי לא רק החומר הוא זה שקובע את התוצאה הסופית ואת המראה של השלט שיתקבל בסופו של דבר.

חשוב לשים לב לצורה בה מבצעים את הכיתוב על גבי השלט. כי ישנן כמה וכמה שיטות אשר משמשות ליצירת שלטים בחריטה. כמו צריבה, פנטוגרפיה ועוד מגוון אפשרויות שונות. יש לשים לב לגופן הנבחר והאיורים אם ישנן ולמעשה על כל מה שעומדים ליצור בשלט עצמו.

אך הבחירה בסוג המתכת תהיה תמיד בהתאם לאופן השימוש העתידי בו.

כי אם השלט אמור לעמוד בחוץ באזור שיש בו הרבה שמש, ברור כי יש צורך לשים דגש על כך שהחומר שממנו ייצרו את השלט יהיה חומר איכותי שלא ייהרס בגלל השמש.

פנו אל המקצוענים

על מנת שהשלט אכן ייתן את המענה המדויק והנכון ותהיה ממנו את כל התועלת הרצויה, יש לבחור את אנשי המקצוע המכירים את התחום ויש להם את כל הניסיון הנדרש לצורך הכנת השלט. רק כך אפשר יהיה להיות בטוחים בתוצאות.

לצורך כך יש לפנות אל איש מקצוע מיומן בביצוע פרוייקטים בשילוט, שכוללים גם עבודות מסגרות.

למה כדאי לבחור בשלט אלומיניום?

למעשה אנחנו עדים לכך כי רבים בוחרים כיום דווקא את השלטים העשויים אלומיניום. יש לכך כמה וכמה סיבות טובות.

ראשית האלומיניום הינו חומר בסיסי ביותר, על כן הוא גם חומר לא יקר. מעבר לכך מדובר בחומר שיש לו מראה נקי ונעים לעין ועל כן הוא גם מתאים למגוון מטרות ניטראליות. חשוב לשים לב לאופן ההטבעה של האותיות והתוכן על גבי השלט על מנת שהוא אכן ייתן את המענה הנדרש והמצופה מהשלט.

שלט ששורד את מזג האוויר

בכל מה שקשור לייצור שלטים מאלומיניום ישנן הרבה דקויות מבחינת העובי והצפיפות של החומר. אז אם השלטים אמורים להיות מוצבים בתוך מבנים סגורים, הרי שאין כל כך משמעות למזג האוויר היות והטמפרטורה והלחות בתוך מבנה סגור הם לא כל כך משמעותיים. אך אם השלט אמור להיות בחוץ, חובה לשים דגש על איכות החומר ועל העובי של המתכת על מנת שאכן השלט יהיה עמיד ואיכותי. במקרים מסוימים יהיה גם צורך בציפוי מיוחד. כאן זה עשוי להיות מעט בעייתי כי לא כל אחד יודע מה רמת הציפוי הרצוי ועל מה יש לשים דגש.

כך שגם אם בתחילה השלט יהיה וייראה מעולה, הוא עשוי עם הזמן להתקלף או שעשויים להיווצר כתמים לא נעימים על גבי השלט וכתוצאה מכך השלט ממש לא ישרת את המטרה אשר לשמה ייצרו אותה.

אולי יעניין אותך גם?

ניהול פרויקטים בשילוט
דילוג לתוכן