שלטים למשרדים

שילוט לעסקים ברמה הגבוהה ביותר

שלטים למשרדים

גבע ניהול וביצוע פרויקטים בשילוט מציעה פתרונות חדשניים ומתקדמים למשרדים הזקוקים לשלטי לוגו, שילוט חוץ ופנים, עם או ללא תאורה. החברה מציעה ניסיון עשיר וידע רב בתכנון שלטים מודולריים ומעוצבים למשרדים, בין השאר החברה מייצרת שלטים מעוצבים לבנייני משרדים מחומרי גלם עמידים ואיכותיים, בטכניקות ייצור מתקדמות. החברה מציעה קשת רחבה של פתרונות ואפשרויות ללקוחות עסקיים מכל המגזרים ותחומי המסחר והתעשייה. לשילוט במשרד יש תפקיד חשוב הן לצרכי הכוונת הלקוחות ומקבלי השירות והן לצרכי חיזוק המותג ולעיצוב פנים מקורי וייחודי.

שלטים למשרדים בטכנולוגיות ייצור חדשניות

כל משרד חייב שלט איכותי בעיצוב מקורי על מנת לסייע ללקוחותיו למצוא את המקום בקלות ובנוחות. יש מגוון גדול של שלטים למשרדים בשלל צורות, גוונים וגדלים, חלקם נועדו לצרכי הכוונה וחלקם נועדו לחיזוק המותג ולבידול החברה ממתחרים. החברה מתכננת ומייצרת גם שילוט לבנייני משרדים עבור חברות בנייה ואדריכלים, את השלטים ניתן לייצר מחומרי גלם שונים כמו זכוכית, פרספקס, אלומיניום, נירוסטה, ברזל, פי.וי.סי ועוד.

ראוי לציין כי תכנון שלטים לבנייני משרדים אינו דבר של מה בכך מאחר ויש לתכנן מראש את מיקום השלט, ולרוב נהוג לייצר שלטים מודולריים עם אפשרות להחלפת שמות המשרדים מאחר ולאורך השנים קיימת תחלופה של חברות בבניין.

כמו כן, חברת גבע ניהול וביצוע פרויקטים בשילוט מציעה פתרונות מתקדמים לכל לקוחותיה העסקיים הדורשים שלט למשרד, ביניהם משרדי עורכי דין, רואי חשבון, מרפאות מומחים, משרדי אדריכלים ומעצבים וכיוצא בזה. לכל לקוח יש דרישה שונה וצרכים ייחודיים, לכן צוות החברה מאפיין את דרישות הלקוח ומתאים עבורו עיצוב מרהיב וייחודי, ושלט אלגנטי ויוקרתי מחומרים עמידים ואיכותיים. יודגש כי ניתן לעצב שלטי חוץ ופנים בצורת לוגו החברה או לייצר שלט צורני מאותיות תלת מימד, שלטים בחריתה ומגוון אפשרויות נוספות.

שלטי פנים למשרדים

ברוב המשרדים יש דלפק קבלה בכניסה ולצדו פינת המתנה. כאשר הלקוח מופנה לקבלת שירות עליו לנווט את דרכו כדי למצוא את המשרד אליו הוא מוזמן, לכן חשוב כי בכל משרד יהיו שלטי הכוונה ושלטים על דלתות המשרדים. מעבר לתפקיד ההכוונה של קהל הלקוחות במשרד השלט נועד להעביר מסרים שיווקיים ולחזק ולפאר את העסק והמותג. לכן, החברה מתכננת ומעצבים שילוט פנים בעיצובים מקוריים וייחודיים, בהתאמה מלאה לאופי, תדמית ומאפייני העסק.

החברה מציעה למשרדים שלטי זכוכית בעיצוב יוקרתי ואלגנטי, ניתן לבחור גם בפרספקס ובחומרי גלם איכותיים נוספים, אך לקוחות רבים מעדיפים את השלטים מזכוכית בגלל המראה הייחודי. על השלטים מזכוכית מחוסמת ועמידה ניתן להדפיס בכל צבע או להוסיף גרפיקה מובלטת. כמו כן, ניתן להדביק אותיות חתוכות מויניל ולוגו של החברה בהדפסה ברזולוציה גבוהה.

לסיכום, שלטים למשרדים נועדו לצרכי הכוונה ומיתוג העסק, ניתן לעצב אותם בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח, ואפשר לייצרם מחומרי גלם איכותיים כמו זכוכית מחוסמת ואלומיניום. לפרטים נוספים ולהזמנות צרו עמנו קשר בטלפון או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

היתרונות של שילוט פנים למשרדים

שילוט פנים מסייע לחיזוק המיתוג

יצירת רושם ראשוני טוב חשובה ביותר, במיוחד כשמגיעים מבקרים במשרדים שלכם. התקנת שילוט פנים למשרדים בהתאמה אישית, במיוחד בלובי או בעמדת הקבלה, מאפשרת להציג את המותג שלכם בדרך הטובה ביותר.

מלבד הטקסט שיופיע על השלטים בפועל, ניתן לעצב את השלטים עם הלוגו, צבעי החברה וכול דבר אחר שיקושר למותג שלכם. כאשר אלמנטים עיצוביים אלה מופיעים על כל שלטי הפנים, הם מחזקים את זהות המותג שלכם בראשיהם של הלקוחות, כך שיותר אנשים יזכרו אותו.

השילוט מספק מקום לפרסום מידע פנימי

אם לקוחות ומבקרים מרבים להגיע למשרדים שלכם, למה לא לנצל זאת ולפרסם את עצמכם ביתר יעילות? לדוגמה, אם אלה משרדים של רשת חנויות, שילוט מותאם אישית הוא הזדמנות למשיכת תשומת לבם  של לקוחות למבצע מכירות מסוים. אם השילוט יוצב במתקן רפואי, זו הזדמנות לספק למטופלים שלטים עם מידע למניעת מחלה מסוימת.

השילוט משפר את האווירה הכללית

אומנות קיר, ציורים על הקיר ושילוט, יכולים לעזור להחיות את חלל המשרדים שלכם. למרות שכבר הבנתם את יתרונות המיתוג שמציע לכם השילוט, עדיין זה יהיה נחמד אם מרחבי הקירות, המקיפים את הלקוחות והמבקרים במשרדים שלכם בכול עת, לא יעמדו ריקים וקרים.

על ידי שילוב של שילוט פנים צבעוני ואטרקטיבי במרחבי סביבת העבודה שלכם, תוכלו לגרום למבקרים תחושה שהם רצויים יותר, ואגב כך גם לשפר את התפיסה שלהם לגבי החברה שלכם. חוץ מזה, השילוט יכול ליצור סביבת עבודה נעימה יותר גם עבור צוות העובדים שלכם.

השילוט מאפשר לכם ליצור תחושת עונתיות

בחילופי העונות, ניתן להוריד בקלות את השלטים ולהחליפם באחרים. החלפות שכאלה יאפשרו לכם לשנות מעונה לעונה את כל התחושה והאווירה שהעסק מקרין. וניתן לעשות זאת פשוט על ידי החלפת השילוט שתלוי בחללי המשרדים.

שילוט מסייע להיענות לתקנות הקשורות לאנשים עם מוגבלויות

לפי החוק העסק אמור לכלול שילוט המציין אזורים נגישים לנכים, כמו שירותים. כשאתם מזמינים שילוט מעסק בעל ניסיון ומומחיות, תוכלו לקבל שילוט פנים איכותי עם הגופנים, הצבעים ושאר האלמנטים המתאימים ספציפית למשרדים שלכם.

 

 

אולי יעניין אותך גם

תכנון שלטי חוצות ושלטי ענק, בחירת חומרי הגלם, ייצור השלטים, התקנתם והצבתם במקום

תכנון, ייצור והתקנת שלטי פנים באיכות גבוהה, ממגוון חומרי גלם ובשלל עיצובים מרהיבים

תכנון, ייצור והתקנה של שלטי ניאון לעסקים בשלל עיצובים מרהיבים ומקוריים ובשלל גדלים

פתרונות חדשניים ומתקדמים למשרדים הזקוקים לשילוט חוץ ופנים, עם או ללא תאורה

תכנון, ייצור והתקנת שלטים לעסקים המיועדים להכוונה

דילוג לתוכן